Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

13284 miejsce

Łódź. Kolejny wypadek w okolicy ulicy Srebrzyńskiej

W niedzielny poranek volkswagen golf zjechał z jezdni i uderzył w słup trakcji elektrycznej. Kierowca zginął na miejscu. Jest to kolejny wypadek na alei Włókniarzy, w okolicy ulicy Srebrzyńskiej.

Kierowca auta nie miał szans na przeżycie wypadku. Zginął na miejscu, pozostali pasażerowie przewiezieni zostali do szpitala. / Fot. Komenda Wojewódzka Policji w ŁodziJadący aleją Włókniarzy volkswagen golf na zgierskich numerach rejestracyjnych, około 5.30 z nie wyjaśnionych przyczyn zjechał z jezdni na torowisko tramwajowe i uderzył w słup trakcji elektrycznej. Siła zderzenia była taka ogromna, iż samochód okręcił się na nim. Kierujący autem 20-letni mieszkaniec Łęczycy zginął na miejscu.

Pojazdem podróżowała trójka pasażerów: 21-letni mieszkaniec Łęczycy, 24-letnia mieszkanka tego samego miasta oraz 41-letni mieszkaniec Łodzi. Cała trójka została przewieziona do szpitala, kobieta i mężczyzna po opatrzeniu mogli go opuścić. Dwudziestojednoletni mężczyzna w stanie ciężkim przebywa w szpitalu.

Jak ustalili policjanci mieszkańcy Łęczycy wracali samochodem z dyskoteki w Uniejowie zaś łodzianin był znajomym pasażerki i poprosił o podwiezienie do Łodzi. Policjanci przypuszczają, że bezpośrednią przyczyna wypadku mogła być nadmierna prędkość.

Okoliczni mieszkańcy twierdzą, że w tym rejonie kierowcy często przekraczają dopuszczalną prędkość, szczególnie jak zapala się światło zielona lub sygnalizacja jest wyłączona. Z reszta to nie pierwszy wypadek w tym rejonie od początku roku.

Aleja Włókniarzy w rejonie skrzyżowania z Srebrzyńską. Strzałka pokazuje miejsce dzisiejszego wypadku. Pozostałe zaznaczenia to miejsca, gdzie do tej pory dochodziło już do wypadków. / Fot. Daniel Siwak, na podstawie Google Maps17 październik: taksówkarze jednej z łódzkich korporacji poinformowali o przypadku dachowania samochodu na tym samym skrzyżowaniu.

Wrzesień 2010: dostawczy bus skosił sygnalizator świetlny na skrzyżowaniu, kierowca auta został ranny.

Maj 2010: taksówka wypadła z drogi i dachowała. Auto wpadło na torowisko i dopiero tam zatrzymało się na barierach oddzielających tory tramwajowe.

Marzec 2010: samochód osobowy kilka metrów za skrzyżowaniem wylądował na barierkach oddzielających torowisko tramwajowe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.