Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

9244 miejsce

Łódź: Komunikacja miejska w dniu Wszystkich Świętych

W dniach 31 października i 1 listopada jak co roku wprowadza się specjalną organizację wokół łódzkich nekropolii. Swoje trasy zmieniają także tramwaje i autobusy kursujące w pobliże największych cmentarzy.

W święto zmarłych warto przesiąść się z samochodów do komunikacji miejskiej. MPK dowozić będzie pasażerów dodatkowymi składami i autobusami. / Fot. Daniel SiwakTysiące łodzian oraz mieszkańców województwa 31 października i 1 listopada będą próbować dostać się na groby swoich bliskich. Część z nich porzuci swoje auta na rzecz komunikacji miejskiej. Pozostali będą próbowali dostać się własnym samochodem nieomal pod samo wejście do nekropolii.

Ci drudzy mogą się zdziwić bo zawsze w tym czasie Zarząd Dróg i Transportu zmienia całkowicie organizację ruchu wokół największych miejskich cmentarzy. Wiadomości24.pl przedstawiają zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej.Organizacja ruchu oraz komunikacja miejska w rejonie Cmentarza Doły. / Fot. Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi Linia 56 w kierunku pętli Wycieczkowa zostaje wycofana z ulic: Telefoniczna, Doły i Smutna. W okresie świątecznym autobusy te kursować będą prosto aleją Grzegorza Palki i Strykowską. Pozostałe linie: 51, 51A, 53, 57, 60, 60A, 60B, 67, 85 kursować będą bez tymczasowej zmiany trasy.


Organizacja ruchu oraz komunikacja miejska w rejonie Cmentarza Mania. / Fot. Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi Linie 74 i N3 w kierunku pętli Huta Jagodnica i cm. Szczecińska kursować bez zmian do skrzyżowań: Unii Lubelskiej-Srebrzyńska i Drewnowska-Unii Lubelskiej, a następnie ulicami: Unii Lubelskiej, Borową, Siewną, Złotno i dalej właściwą trasą.Natomiast linia 83 w kierunku pętli Wydawnicza kursować będzie bez zmian do skrzyżowania Biegunowa-Srebrzyńska, a następnie ulicami: Srebrzyńską, Unii Lubelskiej i dalej właściwą trasą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.