Facebook Google+ Twitter

Łódź korkami stoi

Dziś rano, około godziny 6, pojawił się w internecie długo oczekiwany komunikat Inżyniera Miasta. Prócz optymistycznego "braku doniesień o awariach", cały komunikat nie przedstawia teraźniejszości w różowych kolorach.

Zamknięta ul. Traugutta / Fot. Anna KorzonWedług spisu, który zawiera tekst opublikowany na łamach Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta, ponad 10 linii autobusowych i tramwajowych musiało zmienić swoje trasy w związku z remontami na łódzkich ulicach (wymieniono przy tym zaledwie dwie linie komunikacji zastępczej).

Co poza tym? Dowiadujemy się między innymi, że już w tym tygodniu zakończą się prace na al. Piłsudskiego. Prócz wymienienia jednej ulicy (Malownicza), brak jest informacji o przewidywanych nowych remontach, podczas gdy wiadomo już od tygodnia, że takowe będą (od 22 października na ul. Przybyszewskiego).

W komunikacie wymienionych jest 37 utrudnień drogowych w "głównych ciągach komunikacyjnych". Co z pozostałymi "ciągami"? Nie wiadomo. Istnieje prawdopodobieństwo, iż nie są one po prostu dostatecznie interesujące, lub też (co gorsza) Inżynier Miasta nie ma pojęcia o tym, co się w jego mieście dzieje.
Strach się bać co jeszcze czeka to miasto.

___
Zapraszam do lektury:
Komunikat Inżyniera Miasta (20 października 2008r.)
Strona internetowa "Łódź korkami stoi"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.