Facebook Google+ Twitter

Łódź korkami stoi. Ciąg dalszy komunikacyjnego paraliżu

Zaledwie minuty pozostały do rozpoczęcia w Łodzi kolejnego remontu. Tym razem drogowcy wejdą na niezwykle ruchliwą ul. Kopcińskiego.

Łodzianie przywykli już do takich widoków... / Fot. Anna KorzonO godzinie 20.00 rozpocznie się modernizacja następnej drogi krajowej biegnącej przez Łódź. Tym razem robotnicy zajmą dwa odcinki ul. Kopcińskiego - od ul. Piłsudskiego do ul. Tuwima, oraz od wiaduktu do ul. Narutowicza. Remont zostanie przeprowadzony jednocześnie na obu jezdniach, wschodniej i zachodniej. Zamknięte zostanie po 1,5 pasa na każdej z nich. Aby jak najbardziej ulżyć kierowcom i przyspieszyć remont, frezowanie przeprowadzane będzie nocą, zaś za dnia pojawiać się ma nowa nawierzchnia. Prace powinny zakończyć się do końca listopada.

Niestety, co gorsza - jeszcze w tym tygodniu, na przedłużeniu ul. Kopcińskiego - al. Rydza-Śmigłego, ponownie zjawią się drogowcy. Zarząd Dróg i Transportu zażądał poprawek od firmy, która dopiero co zakończyła tam remont. Nawierzchnia została położona nierówno i nie nadaje się do użytkowania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.