Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28541 miejsce

Łódź. Lato na półmetku z "Siłą Muzyki"

Za dziewięć dni wnętrze Atlas Areny przy ulicy Bandurskiego wypełni pozytywna muzyka. Będzie to drugi - po Zielonej Górze - z trzech wakacyjnych koncertów organizowanych przez telewizję TVN i Radio ZET.

Impreza "Siła Muzyki" zagości w Atlas Arenie już 31 lipca. Fot. Przemysław Pękała / Fot. Daniel SiwakEdyta Górniak, Afromental, Patrycja Markowska, Kasia Wilk, Kasia Cerekwicka, Ewa Wnętrze łódzkiej Atlas Areny może pomieścić blisko 11 tys. widzów, a na płycie można ustawić dodatkowo 3 tys. miejsc. Fot. Przemysław Pękała / Fot. Przemysław PękałaFarna, Sidney Polak oraz goście z zagranicy Donkeyboy, Pauline i Nabiha. Impreza "Siła Muzyki" zagości w Atlas Arenie już 31 lipca. Od 20.10 koncert będzie transmitowany na dwóch antenach jednocześnie - Radia Zet i telewizji TVN.

- Ten koncert ma być momentem sympatycznego spotkania wszystkich łodzian - powiedział podczas wtorkowej konferencji prasowej Mariusz Woźniczka, dyrektor komunikacji produktów grupy Eurozet, która jest właścicielem Radia Zet.

- Celowaliśmy w muzykę popularną z pewnymi smaczkami, żeby wszyscy mogli dobrze się bawić podczas imprezy - tłumaczył Tomasz Bartosiak, dyrektor Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi. Dyrektor Bartosik nie ukrywał też, że może to być początek
dobrej współpracy miasta oraz obydwu stacji przy organizacji podobnych imprez w przyszłości.

Mariusz Woźniczka z Eurozetu mówił, że Łódź ma wiele atutów do organizacji takich dużych wydarzeń muzycznych, wśród których wyróżnił m.in. wdzięczną, dobrze bawiącą się publiczność oraz bliskość Warszawy. To ostatnie ma szczególne znaczenie w kwestiach logistyczno-technicznych.

Podczas konferencji pojawił się też motyw, że organizowana w lipcu impreza może wypełnić lukę po imprezie Radia Eska Music Awards. Od tego roku Music Awards przeniosła się do Warszawy.

Już w piątek 30 lipca od godziny 6-ej z Pasażu Schillera nadawać będzie studio rozgłośni z Żurawiej. W sobotę o 14-ej zacznie działać koncertowe miasteczko, a w nim strefy TVN, Radia Zet oraz Urzędu Miasta Łodzi. Od 15-ej rozpoczną się próby, które będzie można oglądać na telebimach ustawionych na zewnątrz hali, a trzy godziny później do wnętrza obiektu wpuszczani będą uczestnicy imprezy.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.