Facebook Google+ Twitter

Łódź: Mężczyzna zmarł na Teofilowie

67-letni mężczyzna zmarł dziś w swoim mieszkaniu na łódzkim Teofilowie. O zdarzeniu gazetę Wiadomości24.pl poinformował dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

Na miejscu pojawił się patrol policji. | fot. Daniel SiwakPrzy ulicy Łanowej 10 na łódzkim Teofilowie zmarł dziś w swoim mieszkaniu 67-letni mężczyzna.

-Mężczyzna mieszkał na parterze bloku po prawej stronie. | fot. Daniel Siwak Wczoraj wieczorem widziałem jak sąsiad wchodził do domu z zakupami. Ale dziś z domu nie wychodził i dlatego wezwaliśmy policję - opowiada jeden z sąsiadów mężczyzny.

Przybyli na miejsce policjanci musieli wezwać na pomoc straż pożarną z pobliskiej jednostki przy Pojezierskiej. Dopiero oni umożliwili wejście do mieszkania znajdującego się na parterze bloku.

W tej chwili na miejscu pracuje koroner. Zgon meżczyzny nastąpił prawdopodobnie z przyczyn naturalnych.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Jeśli 40 mln podzielimy przez 65 (średnia życia rodaków) oraz przez 365 to obliczymy koszmarną liczbę zgonów rodaków w Polsce. Dziennie! I każdy zasłużył na krótką notkę... A ile ja muszę się nagimnastykować, aby zamieścić artykuł... No cóż, nie każdy ma taki talent...

Komentarz został ukrytyrozwiń

chyba czytamy rózne gazety....

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oliwio podobne informacje pojawiają się w różnych gazetach w Polsce...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zmarł mężczyzna, prawdopodobnie z przyczyn naturalnych, wiek - 67 lat. Nie bardzo rozumiem o co chodzi? Czy to jest wiadomość do gazety?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.