Facebook Google+ Twitter

Łódź. Minister Grabarczyk przegrał z czarnoskórym Johnem Godsonem

Pierwsze miejsce na listach wyborczych Platformy Obywatelskiej nie pomogło ministrowi infrastruktury Cezaremu Grabarczykowi. Przegrał z Johnem Godsonem, nauczycielem akademickim pochodzenia nigeryjskiego. Najwięcej głosów w Łodzi uzyskał Krzysztof Kwiatkowski (PO).

Andrzej Kwiatkowski, były prokurator generalny zdobył blisko 65 tysięcy głosów i z trzeciego miejsca na listach Platformy zdeklasował konkurencję, uzyskując 20 procent poparcia wyborców.

Cezary Grabarczyk zdobył 7,02 procent poparcia i zajął dopiero czwarte miejsce okręgu wyborczym nr 9 (OKW Łódź). Grabarczyka wyprzedził John Abraham Godson. Pierwszy czarnoskóry parlamentarzysta w Polsce, a zarazem partyjny kolega Grabarczyka, zdobył 8,79 procent poparcia, a startował dopiero z piątego miejsca na listach PO.

Minister infrastruktury przegrał również z "jedynką" Prawa i Sprawiedliwości, Witoldem Waszczykowskim, który zdobył 10,40 procent poparcia łodzian.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

sa
  • sa
  • 11.10.2011 00:46

-

studenci plotkują i się śmieją - w końcu ktoś z (rp) będzie REPREZENTOWAŁ pseudo-media?- i zapraszanych do TV KOLESI i KOLEŻANKI ? CYRK i błazenada zatacza w mediach coraz większy krąg.Czy prawdziwe wiadomośći i fakty w niektórych mediach zastąpią:plotki,przekręty,mataczenie, ... , dezinformację, kłamstwa, popierają KORUPCJĘ w sejmie,PRZEKUPSTWO stołkami, ..., ? Wygrana Platformy Obywatelskiej w wyborach parlamentarnych to ponury zwiastun. Czekają nas kolejne cztery stracone lata - uważa publicystka Rutkowska- zwycięstwo PO oznacza, iż nie zmieni się kierunek i modus operandi polskiej polityki, który - jej zdaniem - jest nastawiony na destrukcję państwa i wspólnoty narodowej oraz "degradowanie potencjału, jakim wciąż jeszcze dysponujemy". "Czeka nas nieuchronna destrukcja państwa". Platforma Obywatelska nie ma już alibi - pisze Sztabińska - w osiem lat można kraj zmienić i naprawić, można też pogrążyć. - zależy, czy za cztery lata będziemy Tuska szanować, czy nie.- Nie będzie już mógł za SWOJE NIERÓBSTWO i USTAWY NIEKONTYTUCYJNE obarczać J.KACZYŃSKIEGO, PIS i pozostałą opozycję przy ciągłym poparciu niektórych mediów i akceptowaniu NIERÓBSTWA (NIE)rządu. WYNIKI WYBORÓW i NIEWIELKIE zwycięstwo PO nad PIS - to WIELKA PRZEGRANA KOŚCIOŁA (niektórych hierarchów i księży-sowy czy dzięcioły?). Wyborcy dziękują J.KACZYŃSKIEMU za DOBRY WYNIK PIS(niejedna partia MARZY o takim WYNIKU) ,a za cztery lata (a może wcześniej) uważają ,że J.KACZYŃSKI zostanie premierem po ZWYCIĘSTWIE PIS-u nad: PO i pozostałymi partiami. -NIERÓBSTWO,niekonstytucyjne ustawy,ZADŁUŻENIE POLSKI o KOLEJNE 400 mld.zł DŁUGU w ciągu 4lat(podwojenie go),kradzież przyszłych emerytur z OFE (prezydent przegrał 2 rozprawę w sądzie...), afery , ... - brak pomysłów na poprawienie UBÓSTWA NAJBIEDNIEJSZYCH(80% społeczeństwa), ... , - prowadzą POLSKĘ do WIĘKSZEJ ZAGŁADY niż GRECJA.,ale o tym przekonają się POLACY za kilka lat,że byli oszukiwani przez premiera o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI.

=

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 10.10.2011 18:34

Tytuł artykułu o cechach rasistowskich , każdy wie ja pan Godson wygląda.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.