Facebook Google+ Twitter

Łódź nadal polską stolicą... remontów

13 remontów nawierzchni i torowisk prowadzonych przez Zarząd Dróg i Transportu, 22 modernizacje wodociągów i 213 prac budowlanych - oto skrócony bilans działań ekip remontowych na łódzkich ulicach w tym tygodniu.

Lista prac remontowych prowadzonych w bieżącym tygodniu. / Fot. Zarząd Dróg i TransportuLiczne wygrodzenia wokół wykopów Łódzkiej Spółki Infrastrukturalnej stały się już cechą charakterystyczną naszego miasta. W najbliższym czasie spotkamy je w okolicach dworca Łódź Kaliska: na ul. Bandurskiego i al. Unii. Ekipy budowlane nie ominęły też al. Jana Pawła II (od ul. Wróblewskiego do ul. Obywatelskiej), ul. Krzemienieckiej (od ul. Retkińskiej do ul. Bandurskiego), ul. Demokratycznej (od ul. Starorudzkiej do ul. Wojewódzkiej), ul. Kasprzaka (od ul. Drewnowskiej do ul. Srebrzyńskiej) i ul. Kopernika (od al. Włókniarzy do ul. Wólczańskiej).

Zdecydowanie najbardziej "obłożonym" rejonem miasta jest centrum. Tu, zwężenia i skomplikowane zmiany w organizacji ruchu drogowego, spotkamy m.in. na ulicach: Sienkiewicza, Tuwima, Więckowskiego, Wólczańskiej, Kilińskiego, Pomorskiej, Zamenhofa i Mielczarskiego.

Z początkiem czerwca ruszyły też, długo wyczekiwane, prace na ul. Gdańskiej. W chwili obecnej ekipy ŁSI spotkamy na odcinkach: od al. Mickiewicza do ul. Kopernika, oraz od ul. Zielonej do ul. Próchnika. Od 1 lipca ruszą zaś modernizacje na odcinkach, gdzie wodociągi biegną tuż obok torów tramwajowych, co oznacza wstrzymanie ruchu tramwajowego na około 2 miesiące.

Poza centrum zwężenia pojedynczych pasów czekają na nas także na ulicach: Limanowskiego, Lutomierskiej, Łagiewnickiej, Pabianickiej i Zakładowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Sądząc z opisu, jest normalnie. Zatem dlaczego "stolica remontów"?
A droga kończąca się w polu - też nic niezwykłego. Podobnie jak most bez dojazdu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.