Facebook Google+ Twitter

Łódź. Największa domówka w mieście już w najbliższą sobotę

Nowopowstała klubo-kawiarnia "Szwalnia", przez przyjaciół zwana "Nasiadownią", organizuje 18 grudnia nietypową imprezę. Fabryczną domówkę. Uwaga - za sztuczną choinkę wstęp wolny.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. Anna Korzon"Szwalnia", działająca przy Centrum Kultury Kreatywnej "Eternia" w starej fabryce przy ul. Sienkiewicza 65, to nowe miejsce na kulturalnej mapie miasta. Jej właściciele zapowiadają szeroką gamę imprez, koncertów i wystaw prac młodych, które postarają się wypełnić niszę istniejącą w kulturalnym życiu Łodzi.

Już w najbliższą sobotę, 18 grudnia, o godz. 6.66 PM (sami zgadnijcie, która to godzina) za jedyne 6,66 zł każdy będzie mógł wziąć udział w pierwszej organizowanej przez "Szwalnię" imprezie. Największa w mieście domówka to doskonała okazja do tego, by wyrwać się z przedświątecznego kieratu, maratonu zakupów i usłyszeć coś innego niż wszechobecne "Last Christmas". Wspólne lepienie armii bałwanów, bitwa na śnieżki, a na rozgrzewkę gorąca kawa lub herbata, to tylko niektóre z czekających na przybyłych gości atrakcji. Będą gorące rytmy, ogień i... niespodzianki.

UWAGA! Podczas imprezy zbierane będą stare sztuczne choinki! Znudziły się Wam te, które macie od lat na domowym strychu? Przynieście je do "Szwalni", a na domówkę wejdziecie za free.

Plakat domówki / Fot. Daniel Baum / Nasiadownia "Szwalnia"Szczegóły na Facebooku Nasiadowni "Szwalnia".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czips
  • Czips
  • 14.12.2010 17:18

Taka biba w moje urodziny i mnie nikt nie zaprasza :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.