Facebook Google+ Twitter

Łódź: odchody gołębi w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa

W Łodzi, na terenie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa pełno odchodów gołębich, które nie są usuwane przez administratora budynku.

Nieczystości gołębie / Fot. P.GłowackiNa terenie nie są zamontowane żadne zabezpieczenia przeciwko gołębiom np. siatki, kolce. Zamontowanie takich zabezpieczeń uniemożliwiłoby siadanie gołębi na dachach i zanieczyszczanie terenu Centrum Krwiodawstwa.

W takich warunkach pracują pracownicy. Zza otwartych okien dochodzi smród.

W regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta Łodzi, zamieszczonym na stronie Nieczystości gołębie / Fot. P.GłowackiWydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Łodzi Czystemiasto można zapoznać się z ogólnymi zasadami obowiązującymi zarządców.

- Gołębie które zanieczyszczają teren Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi, mogą wywoływać choroby zakaźne i zakażenia wśród pacjentów i pracowników. Instytucje takie jak służba zdrowia obowiązuje ustawa z dnia 6 września 2001 roku o chorobach zakaźnych i zakażeniach - mówi rzecznik prasowy Wiesław Rozbicki z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Warszawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Juras
  • Juras
  • 20.10.2010 16:46

To, że gołębie odchody to źródło zarazków to sprawa oczywista. Gorzej z poradzeniem sobie z ptakami bez czynienia im krzywdy:> Ja sugerowałbym BirdSystem Plus w opisanej sytuacji

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.