Facebook Google+ Twitter

Łódź: Piknik kibiców polskiej siatkówki w Łodzi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-07-01 14:38

Mecz Polska – Kuba już w ten weekend. Mecze rozgrywane będą w Atlas Arenie. Będzie je można oglądać również na ekranach w Manufakturze, gdzie w piątek rozpocznie się piknik kibiców polskiej siatkówki pod hasłem „Serwujemy pozytywne emocje”. PZPS zaplanował atrakcje dla kibiców w każdym wieku.

plaża w łódzkiej Manufakturze / Fot. materiały prasoweW przedostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Światowej podopieczni Daniela Castellaniego zmierzą się z Kubą. Sobotni mecz w Atlas Arenie rozpocznie się o 14, a niedzielny o 16.30. Z tej okazji PZPS organizuje na rynku Manufaktury (2-4.07) trzydniowy piknik dla kibiców, a właściwie dla całych kibicujących rodzin.

W programie między innymi:
koncerty, gry i zabawy dla najmłodszych i dorosłych, quizy sportowe, konkursy komentatorskie, wspólne oglądanie na telebimie meczów Polaków z Kubą.

Ci, którzy lubią sport nie tylko oglądać, będą mieli okazję poznać zasady bezpiecznej rozgrzewki, a potem wziąć udział w konkursach sprawnościowych.

Dzięki obecności w mieście naszej męskiej reprezentacji w piątek (2 lipca) będzie okazja, żeby spotkać się i porozmawiać z mistrzami Europy i wicemistrzami świata w specjalnej Strefie Mistrzów. Do dyspozycji będą także trenerzy.

Dla dzieci przewidziane są animacje prowadzone przez klaunów, szczudlarzy i mimów. Artystyczną część pikniku wypełnią recitale i koncerty: kabaretu Krystyny Mazur, MK2, Janusza Nastarowicza Duo, Colorado, Funny Fingers, Son de Cuba.

Czytaj również:
Shrek na plaży w Łodzi
Łódź: Drugie życie malucha, TopGear Tour

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.