Facebook Google+ Twitter

Łódź: Potrącił kobietę i odjechał. Teraz szuka go policja

Łódzcy policjanci poszukują kierowcy busa, który potrąciła 64-letnią łodziankę i uciekł z miejsca wypadku. Kobieta zmarła w szpitalu.

Łódzcy policjanci poszukują kierowcy busa, który potrąciła 64-letnią łodziankę i uciekł z miejsca wypadku. / Fot. Daniel SiwakDo tego śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek 21 września około godziny 17.00 na skrzyżowaniu ulicy Składowej i Polskiej Organizacji Wojskowej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący ulicą Polskiej Organizacji Wojskowej od ulicy Narutowicza, bus koloru szarego bądź niebieskiego na skrzyżowaniu z ulicą Składową skręcając w kierunku ulicy Knychalskiego potrącił mieszkankę Łodzi, która przechodziła po przejściu dla pieszych.

 / Fot. Daniel SiwakKierowca busa odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku ulicy Węglowej nie udzielając kobiecie pomocy. W wyniku potrącenia 64-letnia ofiara wypadku doznała szeregu obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła o godzinie 20.30.

Osoby, które mogłyby pomóc policji w ustaleniu sprawcy wypadku proszone są o kontakt z dyżurnym Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Łodzi, pod numerami telefonu: 042-665-25-00 lub 042-665-25-01. Oba numery czynne są cała dobę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.