Facebook Google+ Twitter

Łódź. Pożar komórek na Teofilowie Przemysłowym

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło dziś wieczorem na ulicy Traktorowej, pomiędzy Aleksandrowską i Warecką. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

W akcji brały udział cztery wozy bojowe w tym podnośnik wysokościowy. Pożar ugaszono przed 21. / Fot. Daniel Siwak Strażacy na miejscu pożaru pojawili się po kilku minutach. Dzięki szybkiej interwencji nie doszło do wybuchu butli z gazem. / Fot. Daniel Siwak Około 20.10 zapaliły się dwie komórki na tyłach domu jednorodzinnego przy ulicy Traktorowej, w okolicach numeru 75.

Po kilku minutach na miejscu akcji pojawili się strażacy z pobliskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej na Pojezierskiej - w sumie trzy wozy bojowe oraz podnośnik wysokościowy. Następnie dojechał ambulans WSRM oraz policjanci. Dzięki szybkiej akcji strażaków, ogień z palących się drewnianych komórek nie przeniósł się bezpośrednio na dom, który z nimi sąsiadował.

Podczas gaszenia pomieszczeń zabezpieczono także, przed niekontrolowanym wybuchem, butlę z gazem. Z relacji mieszkańców pożar wyglądał dość groźne i czarny dym było widać nawet z bloków na ulicy Rojnej. - Trzy osoby, które zamieszkiwały dom wyszły o własnych siłach. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - powiedział serwisowi Wiadomosci24.pl na miejscu zdarzenia dowódca akcji.

Do godziny 21.30 na jezdni ulicy Traktowej, w kierunku Teofilowa Przemysłowego panowały utrudnienia drogowe związane z akcją strażaków. Autobusy linii 81, 84 i 89 kursowały bez opóźnień. Przyczyny pożaru nie są znane. Wiadomo, że prawdopodobnie w komórkach nie było instalacji elektrycznej, w której mogło powstać zwarcie.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

A jeszcze lepiej pracują strażacy w Zgierzu, zwłaszcza Dominik P.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Strażacy w Łodzi zawsze dobrze pracowali.Za moich czasów było tam 13 oddziałów i wszędzie straż pożarna dojeżdżała do 5 minut góra.Traktorowa 75 to chyba gdzieś w okolicy boiska?
Relacja.5

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawy materiał. Pozdrawiam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fachowa dziennikarska robota. /5/ Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.