Facebook Google+ Twitter

Łódź. Pożar w mieszkaniu na osiedlu Żubardź

Dwie osoby zostały podtrute dymem w wyniku pożaru mieszkania, do którego doszło w niedzielę, po godz. 18. W czasie akcji na ulicy Lutomierskiej występowały utrudnienia drogowe w kierunku centrum.

 / Fot. .
Do pożaru doszło w niedzielę, w mieszkaniu przy ulicy Lutomierskiej 152. / Fot. Daniel Siwak Na miejscu pracowały trzy zastępy strażaków, pracownicy pogotowia gazowego, policjanci oraz medycy. / Fot. Daniel SiwakDo pożaru mieszkania na pierwszym piętrze bloku przy ulicy Lutomierskiej 152 doszło w niedzielę, po godz. 18. Na miejscu pojawiły się trzy zastępy straży pożarnej, policja, ambulans WSRM oraz straż miejska.

Wezwano też pogotowie gazowe, z uwagi na podejrzenie wybuchu piecyka lub bojlera gazowego. Z informacji przekazanej przez strażaków wynika, że spaleniu uległy trzy pomieszczenia - kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Pożar, który z relacji mieszkańców w pierwszej chwili wyglądał poważnie, strażacy zdołali szybko opanować.

W wyniku zdarzenia podtruci dymem zostali: 50-letnia kobieta oraz 50-letni mężczyzna, którzy wyszli o własnych siłach z budynku. - Obydwie osoby odmówiły dalszej hospitalizacji - powiedział serwisowi Wiadomosci24.pl dowódca akcji.

W czasie działań strażaków na ulicy Lutomierskiej występowały utrudnienia drogowe w kierunku centrum.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.