Facebook Google+ Twitter

Łódź: pożar w supermarkecie

W łódzkim supermarkecie doszło dziś do pożaru. Ewakuowano klientów i pracowników.

Pracownica łódzkiego hipermarketu Carrefour Retkinia przy ul. Bandurskiego zauważyła dziś rano dym przy jednym z regałów chłodniczych. Natychmiast poinformowała dyrektor sklepu, która wezwała serwis urządzeń chłodniczych oraz elektrycznych. Następnie, wraz z pracownikiem ochrony oraz pracownicą, która poinformowała o całym zdarzeniu, pobiegła na miejsce zdarzenia. Po chwili w regale chłodniczym pojawił się ogień, który natychmiast ugaszono.

Jak mówi Monika Kalinowska z biura prasowego sieci Carrefour, jednocześnie zarządzono natychmiastową ewakuację około setki klientów i pracowników sklepu oraz wezwano straż pożarną.
Strażacy, którzy przyjechali na miejsce oddymili i przewietrzyli pomieszczenia supermarketu. Po około 1,5 godziny od pojawienia się dymu sklep powrócił do normalnego funkcjonowania.

Jak się dowiedziałem od bryg. Jacka Szeligowskiego, naczelnika Wydziału Organizacji i Nadzoru Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej, przypuszczalną przyczyną było zwarcie instalacji elektrycznej w chłodni spożywczej. Niemniej jednak ostateczną przyczynę ustali policja.

- Sytuacja została szybko opanowana, sklep obecnie działa normalnie, a klienci mogą czuć się w nim bezpiecznie - zapewnia Monika Kalinowska z biura prasowego sieci Carrefour.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.