Facebook Google+ Twitter

Łódź: Protest skrzywdzonych pracowników

Trzysta osób przeszło wczoraj w pochodzie w obronie krzywdzonych pracowników. Reprezentowali między innymi związek Sierpień '80 i Polską Partię Pracy, która tworzy Komitet Pomocy i Obrony Represjonowanych Pracowników.

Pochód skrzywdzonych pracowników na ulicy Piotrkowskiej. | fot. Daniel SiwakTrzystuosobowy pochód zebrał się przed Uniontexem przy ul. Tymienieckiego skąd wyruszył ulicą Piotrkowską pod Urząd Marszałkowski. Na przemarsz przybyli także związkowcy z Warszawy, Pozfot. Daniel Siwaknania i Katowic.

- Manifestacja odbywa się w obronie jednego skrzywdzonego człowieka i całej rzeszy pracowników wykorzystywanych - słychać było z głośników. Związkowcy zapowiedzieli walkę z agencjami pracy tymczasowej, które według nich dzielą rynek pracy na lepszy i gorszy.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Przykro mi, że znów pojawiło się przypadkowo/nieprzypakowo konto :-/ Staram się rehabilitować powolu i wiem, że nie zapomnicie szybko ale chciałbym abyś w przyszłości (bliższej lub dalszej) pomyślał nad ich przywróceniem... Bo nie ważne ile moglibyśmy dyskutować nad moim postępowaniem to jakiś wkład w poczatki W24 one wniosły... Nie wracając do tego i licząc, ze kiedyś zastanowisz się ponownie nad sprawą tekstów, Pozdrawiam :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Na pewno Danielu piszemy oddzielnie. Po drugie tak szybko mamy zapominać o historii z podwójną tożsamością? Ja bynajmniej nie zamierzam, zwłaszcza, że wczoraj usunęliśmy jednemu z autorów drugie (przypadkiem założone?) konto. I NIE WRACAJMY JUŻ DO TEGO :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ja bym miał taką malutką prośbę do redakcji bo napewno to przeczyta... Jeśli to technicznie będzie możliwe to prosiłbym aby moje teksty powróciły na mój nowy profil bo myślę, że są one są tematycznie dość ciekawe i wartosciwe i szkoda aby gdzieś lewitowały :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie jestem żadnym lobbystą bo niby w czym Mirnal? Że piszę o Łodzi? Wole być "korespondentem" z Łodzi niz pisac o polityce na, której się nie znam :-/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widzę, że Łódź ma silnego lobbystę w osobie Daniela. Może inne miasta pozazdroszczą i też wytypują swych przedstawicieli? Gdybym miał więcej czasu...
*przed Uniontexem * - x przechodzi w ks (poza mianownikiem)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.