Facebook Google+ Twitter

Łódź. Przed nami Informatyczne Targi Pracy

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-01-13 18:35

19 stycznia Społeczna Akademia Nauk zaprasza na kolejną edycję Informatycznych Tragów Pracy, które odbędą się w godzinach 14-16 w Auli A3 na ul. Kilińskiego 98 w Łodzi.

19.01.2013r. Społeczna Akademia Nauk zaprasza na kolejną edycję Informatycznych Tragów Pracy, które odbędą się w godzinach
14-16 w Auli A3 na ul. Kilińskiego 98 w Łodzi.

W tym roku Targi, ze względu na liczebność roczników studiów informatycznych, oraz urozmaicenie oferty edukacyjnej Społecznej Akademii Nauk organizowane są z myślą o studentach studiów zaocznych.

Tym razem Targi odbędą się w sobotę, żeby umożliwić udział w nich studentom studiów niestacjonarnych, którzy często dojeżdżają na zjazdy spoza Łodzi lub w trakcie tygodnia pracują. Choć oczywiście zapraszamy również studentów studiów dziennych, którym z pewnością będzie łatwiej znaleźć czas na odwiedzenie Targów w weekend.

Informatyczne Targi Pracy to okazja zarówno do znalezienia pracy pozwalającej na niezależność finansową jak i zdobycie pierwszych doświadczeń w branży IT, które na pewno okażą się cenne w dalszym rozwoju kariery.

Ponadto uczestnictwo w Targach Pracy to możliwość poznania warunków zatrudnienia w danej firmie, ścieżki kariery czy wymagań pracodawców odnośnie przyszłych pracowników. Jak również niepowtarzalna szansa na wręczenie rekruterom swojego CV, które nie zginie wśród stosu dokumentów nadsyłanych podczas regularnej rekrutacji, gdyż firmy przyjeżdżają specjalnie, aby poznać studentów Społecznej Akademii Nauk.

W Informatycznych Targach Pracy 2013 potwierdziły udział czołowe firmy zatrudniające informatyków z regionu łódzkiego takie jak: Agreeya Mobility Poland, Accenture, Soco , Sii, 3E, eEngine, Proyekta, Centrum Komputerowe ZETO, Grupa iTur.pl, E-Tech, Rule Financial, Bild Presse Polska czy Mipro Interactive, a także kilka firm warszawskich -, BCMLogic, Conet – mogących stać się trampoliną do rozpoczęcia kariery w stolicy.

Nie zabraknie również firm z branży HR takich jak Start People i Randstad, które oprócz
zebrania aplikacji będą z pewnością stanowić cenne źródło informacji jak pozytywnie przejść rekrutację.

Dzięki wsparciu programu Kapitał Ludzki Europejskiego Funduszu Społecznego udział
w Informatycznych Targach Pracy Społecznej Akademii Nauk jest bezpłatny zarówno dla Wystawców jak i dla studentów.

INFORMATYCZNE TARGI PRACY
19 stycznia 2013r.
godz.
14-16
Ul. Kilińskiego 98, AULA A3


Informatyczne Targi Pracy organizowane są w ramach projektu "Modernizacja i rozwój systemu nauczania informatyki w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania" współfinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
(Anna Rychlik)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.