Facebook Google+ Twitter

Łódź. Relacja z tanecznych Dni Otwartych - od Salsy do Hip Hop-u

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego, łódzka Szkoła Tańca Urban Dance Zone zorganizowała w ubiegły weekend bezpłatne Dni Otwarte, prezentujące większość technik tanecznych.

Dni Otwarte w Urban Dance Zone / Fot. A.Michalak Długo wyczekiwane Dni Otwarte rozpoczęły się w sobotę - 12 września. Już przed pierwszymi zajęciami szkoła tętniła życiem. Ostatnie przygotowania ze strony instruktorów, gorączkowe przebieranie się w przepełnionych szatniach, muzyka grająca gdzieś w tle - to wszystko było jeszcze przedsmakiem długiego weekendu.

Uczestnicy wciąż przemieszczali się z jednej sali do drugiej. Należy zaznaczyć, że wielu z nich podjęło próbę uczestniczenia w kilku godzinach zajęć pod rząd, za co należy im się ogromna pochwała, bo nie każdy wytrzymałby takie tempo i wysiłek w ciągu dwóch dni.

Dni Otwarte / Fot. A.MichalakTechnik było mnóstwo i każdy znalazł coś dla siebie. W sobotę nie zabrakło zajęć z Hip Hop NewStyle z finalistą "You Can Dance" - Maksem Haciem. Po zajęciach wszyscy zgodnie stwierdzili, iż Maks dał im niezły wycisk i zrobił wyjątkowo ciekawą a zarazem trudną choreografię.

Oczywiście tego dnia nie zabrakło takich nowości jak Street Fusion, Street Jazz, Balet, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jednak nie tylko dorośli mogli spróbować swoich sił - UDZ przygotował ciekawą ofertę dla dzieci. Maluchy w wieku od 4 do 9 lat mogły pobawić się tańcem na zajęciach z Tańca Nowoczesnego i robiły to z ogromnym zaangażowaniem.

Dni Otwarte / Fot. A.MichalakW tym samym czasie, na innej sali odbywały się zajęcia z Afro Dance, które poprzedził krótki pokaz formacji Ladies Zone. - Jeżeli chcecie się nauczyć tańczyć tak, jak my przed chwilą to robiłyśmy, to dobrze trafiliście - oznajmiła nasza instruktorka Ewa, tuż po samej prezentacji, za którą dziewczyny dostały wielkie brawa.

Zajęcia z Poppingu i Lockingu u Vanila budziły ogromną sympatię uczestników i wiele radości, bo techniki te są same w sobie pełne optymizmu i dystansu do siebie. Vanil sprawił, że wszyscy z zajęć wychodzili z uśmiechem na ustach.

Dni Otwarte / Fot. A.MichalakW sobotę nie zabrakło jednak i odrobiny liryzmu, który uczestnicy mogli odnaleźć na Tańcu Współczesnym oraz Modern Jazzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.