Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21815 miejsce

Łódź. Spektakl "Jabłko" z Foremniak, Koroniewską i Jankowskim

25 stycznia o godz. 17.30 i 19.30 w łódzkim Teatrze V6 wystawiona zostanie sztuka "Jabłko" z Małgorzatą Foremniak, Joanną Koroniewską i Janem Jankowskim w rolach głównych.

Sztuka "Jabłko" z Małgorzatą Foremniak, Joanną Koroniewską i Janek Jankowskim. / Fot. mat. organizatoraAutorem sztuki pt. "Jabłko" jest współczesny kanadyjski dramaturg Vern Tiessen. Spektakl, który jest reklamowany jako "Love story" XXI wieku, wyreżyserował Tomasz Dutkiewicz, a do współpracy zaprosił trójkę znanych aktorów: Małgorzatę Foremniak, Joannę Koroniewską i Jana Jankowskiego.

Lyn (Małgorzata Foremniak) i Andy (Jan Jankowski) są małżeństwem z 15-letnim stażem. Niestety związek przeżywa kryzys. Andy znajduje pocieszenie w ramionach młodej studentki medycyny (Joanna Koroniewska). Wkrótce jednak okazuje się, że Lyn jest chora na raka piersi. Zbieg okoliczności sprawia, że wspomniana studentka zostaje jej opiekunką. "Chociaż fabuła sztuki może wydawać się bardzo prosta, jest niezwykle wzruszająca i głęboko dotycząca każdego z nas. Myślę, że spektakl ten nikogo nie pozostawi obojętnym" - powiedział po premierze reżyser.

Sztuka "Jabłko" z Małgorzatą Foremniak, Joanną Koroniewską i Janek Jankowskim. / Fot. mat. organizatora"Jabłko" to opowieść o małżeńskim trójkącie, skomplikowanej naturze ludzkich zachowań, sile prawdziwego, dojrzałego uczucia i walce ze śmiertelną chorobą. Sztuka nie pozostawia widzów obojętnymi.

Spektakl tylko dla widzów dorosłych.

Bilety w cenie 80 zł kupić można w kasie Teatru V6 w Łodzi, ul. Żeromskiego 74/76, tel. 42 661 88 51, bilety@btd.koszalin.pl, biuro@agencjaodeon.pl, tel. 728 816 528, www.ebilet.pl, Salony Empik.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 24.01.2013 10:13

Temat spektaklu bardzo ciekawy, dopełnieniem jest świetna gra świateł i muzyka. Niestety, M.Foremniak jest strasznie sztywna, ale nie pierwszy raz partoli rolę, nie tylko na scenie teatralnej. Na szczęście, sztuka rozgrywa się wokół męża granej przez nią bohaterki (J.Jankowski) i lekarki, która będzie ją leczyć (J.Koroniewska). Stworzyli ciekawy duet. Gorąco polecam

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oglądałem ten spektakl w Teatrze Komedia w Warszawie. Sztuka dobra, gorzej z aktorstwem pań. Ale to tylko moje zdanie...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.