Facebook Google+ Twitter

Łódź stolicą zimowych szaleństw: otwarcie sezonu snowboardowego

Za oknami piękna pogoda. Prawdziwa polska jesień. Tymczasem w Łodzi odbędzie się… rozpoczęcie sezonu snowboardowego.

Na dwa dni Łódź zdetronizuje Zakopane i oficjalnie stanie się zimową stolicą Polski. A to oznacza tylko jedno. Rozpoczęcie Sezonu Freeski & Snowboard: Eudezet Snow Weekend.
plakat promujący Eudezet Snow Weekend / Fot. Agencja Eero Events

To będzie prawdziwe święto dla amatorów śniegowych szaleństw. Rozpocznie się 19 listopada premierowym pokazem filmów, oczywiście utrzymanych w zimowej tematyce, czyli Freeski & Snowboard. Organizatorzy zapraszają do świetnego łódzkiego Kina Charlie. Na deser przewidziano after party w modnym klubie Kokoo. Nie zabraknie konkursów z nagrodami.

Drugi i zarazem ostatni dzień imprezy stanie pod znakiem jibbingu na Starym Rynku. Jibbing to freestylowa jazda na snowboardzie. Jeździ się po różnych stworzonych przez człowieka płaszczyznach np. ławkach. Na stronie internetowej organizatora można zobaczyć wizualizację tak zwanego Jibbparku.

Jednak najważniejszym punktem programu są zawody. Uczestnicy będą rywalizować w kategoriach freeski i snowboard. Komu uda się przejść przez eliminacje, ten dostanie się do ścisłego finału.

Imprezę zakończy kolejne after party, znów w klubie Kokoo, zwieńczone występem Amazing Duette.

Podobno sporty zimowe są domeną mężczyzn, więc postanowiono uatrakcyjnić Eudezet Snow Weekend konkursem na „najlepiej jeżdżącą przedstawicielkę płci pięknej”. Zaplanowano też zawody na Best Trick.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.