Facebook Google+ Twitter

Łódź. Studenckie Dni Otwarte z tańcem - 17 października

Oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego na uczelniach studenci mają już za sobą. Jak wykorzystać wolny czas po zajęciach?

Taniec dla Studentów / Fot. Arkadiusz MichalakW najbliższy weekend - 17 października 2009, Szkoła tańca Urban Dance Zone, specjalnie dla studentów łódzkich uczelni, przygotowała kilkanaście bezpłatnych warsztatów.
Zaprezentowana zostanie ogromna ilość różnorodnych technik tańca - od gorących rytmów Salsy, przez techniki współczesne, sceniczne aż po techniki streetowe.

Wszystko to w jednym miejscu, jednym czasie, prowadzone przez pasjonatów tańca. W zajęciach może uczestniczyć każda osoba - zarówno ta mająca już kontakt z nauką tańca, ale również osoby, które jeszcze nigdy nie próbowały nauki. Właśnie dla tych ostatnich jest to okazja do zobaczenia jak wygląda szkoła tańca od środka, jak wyglądają zajęcia, czego można się na nich nauczyć. W Łodzi jest to pierwsza taka impreza skierowana specjalnie dla studentów.

Rozpoczęcie warsztatów planowane jest na godzinę 11, wstęp bezpłatny. Aby zapewnić komfortowe warunki zajęć, prowadzona jest rezerwacja miejsc poprzez stronę internetową szkoły.

Organizatorem warsztatów jest Szkoła Tańca Łódź Urban Dance Zone
Salsa Łódź.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.