Facebook Google+ Twitter

Łódź: Targi Uroda i Estetyka

W hali Expo w Łodzi, przez dwa dni można było odwiedzać stoiska na targach poświęconych urodzie i estetyce, a także zapoznać się ofertami firm kosmetycznych.

Targi Uroda i Estetyka / Fot. P.GłowackiPodczas targów które odbywały się od 21 do 22 listopada w łódzkiej hali Expo przy ulicy Stefanowskiego 30, można było zapoznać się z nowościami kosmetycznymi. Zaprezentowano pełną gamę preparatów oraz aparaturę i wyposażenie do salonów kosmetycznych, a także dla klinik medycyny estetycznej i ośrodków SPA.

Będąc na targach można było zobaczyć również ofertę najlepszych salonów kosmetycznych i kosmetologicznych. W sumie było 60 wystawców. Targom towarzyszyła również dwudniowa Masaż Klasyczny / Fot. P.Głowackikonferencja zatytułowana " Kosmetologia w życiu człowieka ", której organizatorem był Zakład Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi wraz z Wyższą Szkołą Fizjoterapii we Wrocławiu.

Dla salonów kosmetycznych zaprezentowane zostały urządzenia takie jak Criss Hydroxy 2, które służy m.in. do zabiegów cery łojotokowej i mieszanej. Dużym zainteresowaniem podczas targów uroda i estetyka w Łodzi, cieszył system do redukcji tkanki tłuszczowej, z którego korzystała ponoć Anna Mucha i Katarzyna Cichopek. Na targach można było zobaczyć również prezentacje masażu klasycznego.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.