Facebook Google+ Twitter

Łódź: Teofilów City

  • Max News
  • Data dodania: 2009-04-10 13:09

Kasia, Marcin, Sylwia to super team. Od kilku lat to właśnie Oni dbają o to, aby aby dzieci i młodzież z szarego blokowiska miały gdzie bezpiecznie spędzać czas po szkole.

 / Fot. Marcin DerengowskiTo dzięki ich pracy młodzi ludzie mogą liczyć na wsparcie w trudnych sytuacjach życiowych, ale również bezpiecznie i przyjemnie spędzić czas wolny od szkolnych zajęć i domowych obowiązków. W Ogrodzie Jordanowskim mogą odrobić lekcje i uczyć się podstaw języka angielskiego. Tutaj też organizowany jest wypoczynek letni i zimowy w formie półkolonii z bogatą ofertą programową.

Katarzyna Janus jest głównym moderatorem działań podejmowanych w tym miejscu, jest pomysłodawcą i organizatorem m.in.: konkursu na Najciekawszą Kartkę Wielkanocną, który współtworzą wszyscy wspólnie. W poprzednich sześciu edycjach brały udział placówki z województwa łódzkiego. W tym roku napłynęły prace z całej Polski, w liczbie 360 kartek!

 / Fot. Monika AdamiewiczOficjalne wręczenie nagród odbyło się 8 kwietnia o godzinie 17. Nagrody i wyróżnienia były przyznawane w trzech kategoriach wiekowych (przedszkolaki, klasy I-III, klasy IV-VI). Wystawę z nadesłanych prac można oglądać od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-18, w świetlicy Ogrodu Jordanowskiego przy ul. Traktorowej 37a do końca kwietnia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu (nr telefonu 042 652 11 52).
Ogród Jordanowski mieszczący się na Teofilowie przy ulicy Traktorowej 37a jest filią Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi. Fotorelacje dostępne na stronie http://www.domkultury.com.pl.

 / Fot. Monika Adamkiewicz / Fot. Monika Adamkiewicz


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.