Facebook Google+ Twitter

Łódź: Tramwajowe zmiany od 2010 roku to żart internauty!

Dokument, który miał zapowiadać kolejną rewolucję komunikacyjną stworzył jeden z internautów a nie miejscy urzędnicy. Dokument przypominający pismo Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi pojawiło się we wtorek na jednym z for internetowych.

Dokument, który miał zapowiadać kolejną rewolucję w komunikacji tramwajowej stworzył jeden z internautów a nie miejscy urzędnicy. / Fot. Daniel SiwakNowe linie, zmiana tras już istniejących oraz likwidacja torowisk na kilku ulicach w Śródmieściu. Takie informacje można było uzyskać z dokumentu, które swoim wyglądem przypominało pismo Zarządu Dróg i Transportu w Łodzi. Trafiło ono na jedno z łódzkich for internetowych we wtorek po południu i od razu wywołało spore kontrowersje wśród użytkowników sieci.

Z uwagi na późną porę dopiero dziś rano udało mi się uzyskać komentarz rzecznika ZDiT-u, który był wyraźnie zdziwiony tajemniczym pismem wystawionym w internecie. Jak się dowiedziałem, ów dokument nie jest pismem, które by Zarząd Dróg i Transportu w Łodzi wydał ponieważ m.in. jego nagłówek obowiązywał do 2008 roku (nowe logo to charakterystyczna trzy kolorowa jezdnia - przyp. autora), podana sygnatura nie jest w ogóle używana i nie istnieje w rejestrach oraz co najważniejsze nie ma wskazanego adresata.

- Posłuchaj: 00:25. Arnold Lorenc, rzecznik Zarządu Dróg i Transportu mówi o tajemniczym piśmie dotyczącym rewolucji komunikacyjnej w 2010 roku.- Nie odnosząc się do konkretnej sytuacji, nikt w internecie nie może czuć się anonimowy. Jeżeli instytucja lub osoba prywatna poczuje się pomówiona, zniesławiona lub poniżona w opinii publicznej lub narażona na utratę zaufania przez takie działanie sprawcy, powinna złożyć zawiadomienie organom ścigania - powiedziała Wiadomościom24.pl Mirosława Kraszewska z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. - Jeżeli potwierdzi się, że do takiego przestępstwa doszło, sprawcy zgodnie z artykułem 212 kodeksu karnego grozi kara nawet do 1 roku pozbawienia wolności - dodaje.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.