Facebook Google+ Twitter

Łódź: Trwa remont ulicy Dąbrowskiego. Nowe zmiany tras MPK

Od jutra tj. 11 sierpnia 2010 roku ulegają zmiany tras MPK w związku z pracami remontowymi na ulicy Dąbrowskiego.

W związku z prowadzonymi pracami remontowymi na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego z ulicą Tatrzańską, od jutra do 16 sierpnia ulegają zmianie trasy autobusów MPK linii 70, 70A, 71, 75, 77, 92, 92A, 95, 95A, N6.

linie 70 i 70A
Z pętli CENTRUM HANDLOWE "PTAK" i SZPITAL C.Z.M.P. do skrzyżowania ulic Broniewskiego – Śmigłego-Rydza bez zmian, a następnie ulicami al. Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego i dalej obecną trasą. z pętli DWORZEC ŁÓDŹ FABRYCZNA do skrzyżowania ulic Śmigłego-Rydza – Przybyszewskiego bez zmian, a następnie ulicami al. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego i dalej obecną trasą.

linia 71
Z pętli CHOJNY do skrzyżowania ulic Dąbrowskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie ulicami Dąbrowskiego, al. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego Felińskiego, i dalej obecną trasą.

linia 75
Z pętli SZPITAL C.Z.M.P. do skrzyżowania ulic Broniewskiego – Śmigłego-Rydza bez zmian, a następnie ulicami al. Śmigłego-Rydza, Piłsudskiego i dalej obecną trasą. z pętli ROKICIŃSKA do skrzyżowania ulic Śmigłego-Rydza – Przybyszewskiego bez zmian, a następnie ulicami al. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego i dalej obecną trasą.

linia 77

Z pętli ROKICIŃSKA do skrzyżowania ulic Felińskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie Broniewskiego, al. Śmigłego-Rydza, Milionową i dalej obecną trasą. z pętli REMBIELIŃSKIEGO do skrzyżowania ulic Śmigłego-Rydza – Przybyszewskiego bez zmian, a następnie ulicami al. Śmigłego-Rydza, Dąbrowskiego, Tatrzańska, Felińskiego i dalej obecną trasą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.