Facebook Google+ Twitter

Łódź. Urszula zaśpiewa w Pałacu Połączonych Pasją

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na recital Urszuli. Koncert rozpocznie się 18 listopada o godz. 19. Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji.

Urszula / Fot. mat. organizatoraUrszula Kasprzak, znana jako Urszula, laureatka Bursztynowego Słowika za całokształt dotychczasowej twórczości w Sopocie 2001, występuje na scenie już ponad 30 lat. Ma na swoim koncie niezapomniane przeboje, złote i platynowe płyty oraz wiele nagród branży fonograficznej.

Podczas swojej kariery wyśpiewała takie przeboje jak: "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Malinowy Król", "Na sen", "Konik na biegunach", "Klub Samotnych Serc", "Piesek twist", "Rysa na szkle" czy utwór "Dziś już wiem". Myślę, że część ze wspomnianych (o ile nie wszystkie) hitów z repertuaru artystki usłyszymy podczas piątkowego koncertu.

Warto więc zarezerwować sobie listopadowy wieczór, aby wybrać się w muzyczny rejs po falach wielkich przebojów Urszuli w pięknych wnętrzach łódzkiego Pałacu Poznańskich.

Przed występem Urszuli widzowie zobaczą artystów z "Integracyjnej Grupy Teatralnej TON", pod kierownictwem znakomitej artystki - Sylwii Maszewskiej. Do Grupy należą osoby o różnym typie niepełnosprawności oraz studenci i opiekunowie. Zaraz po koncercie, główny sponsor wydarzenia, firma Your Catering Group, tradycyjnie zaprasza na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Bilety w cenie 50 zł można kupić w: Strefa Biletów, ul. Piotrkowska 59 (rezerwacja również on-line w serwisie www.strefabiletow.pl), "Ewa Stemple", ul. Gdańska 63 oraz Sklep Muzyczny "Ale jazz!", ul. Pomorska 10.

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.