Facebook Google+ Twitter

Łódź. WUP stworzył internetową bazę projektów POKL

Koniec szukania szkoleń finansowanych z priorytetów VI i VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi uruchomił nowy serwis internetowy poświęcony m.in. takim inicjatywom.

Nowy serwis internetowy dostępny jest pod adresem Szkolenia.wup.lodz.pl / Fot. Daniel Siwak, na podstawie Szkolenia.wup.lodz.pl Do tej pory szukanie różnych projektów oraz szkoleń z priorytetów VI i VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, nie było wcale takie proste. Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi uruchomił nowy serwis internetowy. Szkolenia.wup.lodz.pl to kompleksowa baza projektów realizowanych w całym województwie łódzkim.

Priorytet VI to "Rynek pracy otwarty dla wszystkich oraz promocja integracji społecznej" natomiast priorytet VII to "Promocja integracji społecznej". Osoby zainteresowane szczególnie m.in. bezpłatnymi szkoleniami lub dotacjami na rozpoczęcie indywidualnej działalności gospodarczej, na pewno znajdą przydatne informacje.

Wszystkie pozycje zostały zamieszczone według różnych kryteriów. Są to: status poszukującego, powiat lub miasto, tryb rekrutacji, priorytet, działanie czy poddziałanie. Obecnie w bazie można znaleźć projekty, do których rekrutacja trwa lub jest planowana w najbliższym czasie. Nowe pozycje będą wprowadzane sukcesywnie na bieżąco. Internauci mogą wyrazić także swoją opinię o nowej stronie. Propozycje udoskonalenia serwisu i wyszukiwarki przyjmowane są pod adresem mailowym: pokl@wup.lodz.pl.

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi, który jest instytucją pośredniczącą II stopnia, wydał też specjalny album. "Kapitalne możliwości - przykłady dobrych praktyk z województwa łódzkiego" to publikacja, gdzie zamieszono 65 opisów projektów w ramach Priorytetu VI i VII Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Bezpłatny album dostępny jest w siedzibie urzędu przy ulicy Wólczańskiej 49 - w Punkcie Informacyjnym POKL/EFS lub formie elektronicznej, do ściągnięcia w formacie PDF, na stronie Pokl.wup.lodz.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Marlena Żbik
  • Marlena Żbik
  • 19.01.2011 08:31

super!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.