Facebook Google+ Twitter

Łódź. Zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Łódzkie MPK przygotowało szereg atrakcji z okazji zbliżającego się Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Pomiędzy 16 a 22 września odbędą się warsztaty fotograficzne w zajezdni i gra miejska w tramwajach. Osoby posiadające bilety okresowe (migawki - przyp. aut.) będą mogły kupić bilety do kina „Charlie” ze zniżką.

W czwartek, 16 września, miłośnicy zabytkowych tramwajów i autobusów obejrzą bezpłatnie wystawę pojazdów w Muzeum Komunikacji Miejskiej przy ul. Wierzbowej 51 (w godz. 10-18).

W piątek, 17 września, w Muzeum Komunikacji Miejskiej będzie można uzyskać porady profilaktyczne z zakresu zachowań prozdrowotnych przeznaczone zarówno dla prowadzących, jak i pasażerów (np. na temat roli aktywności fizycznej i właściwej diety), a także porady psychologiczne pomagające w radzeniu sobie ze stresem. Porady będą bezpłatne. Odbędzie się także pokaz udzielania pierwszej pomocy (w godz. 8-12).

Na sobotę, 18 września, łódzkie MPK przygotowało Giełdę Biletów i Pamiątek w Muzeum Komunikacji Miejskiej przy ulicy Wierzbowej 51 (w godz. 8-14). Na ten dzień zaplanowano także grę miejską Pożeracze czasu (w godz. 11-14).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.