Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

29875 miejsce

Łódź. ZDiT podpisał umowy na cząstkowe remonty dróg

Do końca tego roku nie powinno być problemu z bieżącą naprawą łódzkich ulic. Zarząd Dróg i Transportu podpisał wszystkie umowy na cząstkowe remonty dróg. Plan przyszłych robót już jest opracowany.

Zimowe odwilże są najbardziej dotkliwe. Ujawniają mnóstwo dziur przez co podróż samochodem przypomina tor przeszkód. / Fot. Daniel SiwakTemat bieżącej konserwacji łódzkich ulic, staje się zawsze solą w oku, urzędników Zarząd Dróg i Transportu - każdej zimy, a potem również i wiosny. Wszelkie odwilże i braki w opadach śniegu bezlitośnie obnażają gigantyczne dziury w jezdniach. Każda z firm, z którymi transportowy urząd podpisał umowy, odpowiedzialna będzie za swój kawałek Łodzi.

Na Bałutach oraz Widzewie roboty wykonywać będzie łódzki Zakład Drogownictwa i Inżynierii, w dzielnicy Górna remontów dokonywać będzie konsorcjum firm Lambdar i Unidro, a na Polesiu i w Śródmieściu o drogi zadba pabianicka firma Włodan. Jednak już teraz nowym wykonawcom zostały wskazane kolejne ulice wymagające szybkiej naprawy.

- W tym tygodniu prace odbywać się będą między innymi na ulicach: Zbąszyńskiej, Swojskiej, Łagiewnickiej, Inflanckiej, Traktorowej, Św. Teresy, Aleksandrowskiej, Szczecińskiej, alei Piłsudskiego, Rokicińskiej, Franciszkańskiej, Składowej, Knychalskiego, Zachodniej, Polskiej Organizacji Wojskowej i Rewolucji 1905 r. - informuje Aleksandra Kaczorowska z biura prasowego Zarząd Dróg i Transportu.

Na tych ulicach, podczas wykonywania czynności naprawczych, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności.

Czytaj także:
Łódź. Remont zamknie Rypułtowicką na rok
Łódź. Przypominamy: wystartował remont ulicy Limanowskiego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

zed
  • zed
  • 14.04.2011 23:56

http://www.zdit.uml.lodz.pl/_plik.php?plik=banery/baner_ubytki.gif

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.