Facebook Google+ Twitter

Łódź - "ziemia obiecana" dla inwestycji biurowych

Coraz częściej okazuje się, że Łódź jest bardzo dobrym miejscem dla deweloperów zajmujących się budową biurowców. O tym w programie "O co chodzi? - komentarz dnia", już dziś na antenie Patio TV.

Materiały prasowe / Fot. Patio TV Łodzi, po upadku przemysłu włókienniczego, przez wiele lat brakowało kierunku, w którym na nowo mogłaby się rozwijać. Firmy omijały szerokim łukiem to miasto, z uwagi na brak autostrad, dobrego lotniska i odpowiednio dostosowanych powierzchni biurowych. Niektóre mimo tego decydowały się zostać w mieście czterech kultur, słynącym ze znakomitych aktorów, operatorów czy reżyserów.

Teraz kiedy w bezpośrednim sąsiedztwie miasta planowane są nowe autostrady i drogi ekspresowe, do stolicy możemy pojechać w półtorej godziny, co raz więcej krajowych a także światowych firm, chce inwestować w Łodzi. Brakuje im tylko powierzchni biurowych najwyższej klasy A. Jak zawsze pojawia się pytanie: O co chodzi... Po raz kolejny o 18.30 zada je Przemysław Naze. Gościem dzisiejszego wydania programu będzie Krzysztof Witkowski, prezes firmy Virako.

Oprócz rozmowy z gościem, widzowie będą mogli zobaczyć felieton. Reporter Patio TV odwiedził dwa miejsca, gdzie w Łodzi budowane są nowoczesne biurowce. Pierwsze miejsce, to budowa University Business Park przy ulicy Kościuszki. Drugie to budowa Textorial Park w zrewitalizowanej fabryce Karola Scheiblera.

Wiadomości24.pl na antenie Patio TV


Jak zwykle w drugiej części programu "O co chodzi - komentarz dnia" pojawią się najświeższe informacje i ciekawostki z serwisu Wiadomości24.pl. Dziś swój debiut w roli prowadzącej, będzie miała Joanna Łuczak.

Wczoraj Jola Kolano mówiła m.in. o drugim sklepie z legalnymi dopalaczami, który został otwarty w Gdyni. Poza tym w przeglądzie była mowa o nowej bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego, z której studenci będą mogli korzystać już za 4 lata. Na koniec podaliśmy dobrą wiadomość dla wielbicieli horrorów. Ewelina Krzaczkowska w swoim tekście informuje, że jeszcze do soboty w polskich kinach odbywa się II edycja Horrorfestiwalu.

***
"O co chodzi? - komentarz dnia" to program publicystyczny nadawany "na żywo" od poniedziałku do piątku, o 18.30 w ogólnopolskiej telewizji Patio TV.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.