Facebook Google+ Twitter

Łódź. Zmiana trasy autobusów MPK

Od jutra do wtorku 10 sierpnia z powodu remontu skrzyżowania ulicy Tatrzańskiej i Dąbrowskiego, ulegają zmianie trasy autobusów linii 70, 70A, 71, 75, 77, 92, 92A, 95, 95A, N6.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Łodzi oraz Zarząd Dróg i Transportu, wprowadza zmianę tras autobusów linii:

70 i 70A z pętli CENTRUM HANDLOWE "PTAK" i SZPITAL C.Z.M.P. do skrzyżowania ulic Broniewskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie ulicami Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tatrzańską i dalej obecną trasą.

Z pętli DWORZEC ŁÓDŹ FABRYCZNA do skrzyżowania ulic Tatrzańska - Dąbrowskiego bez zmian, a następnie ulicami Dąbrowskiego, al. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego i dalej obecną trasą.

71 z pętli CHOJNY do skrzyżowania ulic Dąbrowskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie ulicami Dąbrowskiego, al. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego Felińskiego, i dalej obecną trasą.

75 z pętli SZPITAL C.Z.M.P. do skrzyżowania ulic Broniewskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Tatrzańską i dalej obecną trasą.

Z pętli ROKICIŃSKA do skrzyżowania ulic Tatrzańska - Dąbrowskiego bez zmian, a następnie ulicami Dąbrowskiego,. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego i dalej obecną trasą.

77 z pętli ROKICIŃSKA do skrzyżowania ulic Dąbrowskiego - Gojawiczyńskiej bez zmian, a następnie Dąbrowskiego, Tatrzańską, Przybyszewskiego i dalej obecną trasą.

Z pętli REMBIELIŃSKIEGO do skrzyżowania ulic Tatrzańska – Dąbrowskiego bez zmian, a następnie ulicami Dąbrowskiego, Śmigłego-Rydza, Broniewskiego i dalej obecną trasą.

92 i 92A z pętli LUDWIKÓW i STRÓŻA do skrzyżowania ulic Dąbrowskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie ulicami Dąbrowskiego, al. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego, Felińskiego i dalej obecną trasą.

Z pętli DĄBROWA do skrzyżowania ulic Felińskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie ulicami Broniewskiego, Śmigłego-Rydza, Dąbrowskiego i dalej obecną trasą.

95 i 95A z pętli DELL i DĄBROWA do skrzyżowania ulic Dąbrowskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie ulicami Dąbrowskiego, al. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego i dalej obecną trasą.

Z pętli plac NIEPODLEGŁOśCI do skrzyżowania ulic Broniewskiego - Śmigłego-Rydza bez zmian, a następnie ulicami Śmigłego-Rydza, Dąbrowskiego i dalej obecną trasą.

N6 z pętli DĄBROWA do skrzyżowania ulic Dąbrowskiego - Tatrzańska bez zmian, a następnie ulicami Dąbrowskiego, al. Śmigłego-Rydza, Broniewskiego i dalej obecną trasą.

Zpętli IMIELNIK NOWY do skrzyżowania ulic Broniewskiego – Śmigłego-Rydza bez zmian, a następnie ulicami Śmigłego-Rydza, Dąbrowskiego i dalej obecną trasą.

Na trasie objazdu obowiązują stałe przystanki autobusowe oraz tymczasowe:

- Śmigłego-Rydza – Broniewskiego kier płn dla linii 95 i N6

- Śmigłego-Rydza – Broniewskiego kier płd dla linii 70, 95 i N6

- Dąbrowskiego – Tatrzańska kier zach. dla linii 71, 92, 95 i N6

- Dąbrowskiego – Tatrzańska kier wsch. dla linii 92, 95 i N6

Zawieszone przystanki:

- Tatrzańska – Broniewskiego w kier płd.

- Broniewskiego – Śmigłego-Rydza kier wsch. dla linii 95 i N6

- Gojawiczyńskiej – Dąbrowskiego kier płn. dla linii 70 i 75

Zmiana linii N6, będzie obowiązywała w nocy z 6 na 7 sierpnia.

(Źródło: MPK Sp.ZO.O)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.