Facebook Google+ Twitter

Łódź. Zmiany tras autobusów MPK

W związku z pielgrzymką kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej na terenie dekanatu Łódź – Śródmieście przez trzy dni będą zmienione trasy autobusów łódzkiego MPK.

Podczas pielgrzymki kopii obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej jutro 1 września 2010r. w godz. około 16:15 – 17:10 zostanie zamknięty ruch kołowy na al. Mickiewicza (górna, północna jezdnia), ul. Żeromskiego na odcinku Mickiewicza – Kopernika (zachodnia jezdnia) oraz ul. Łąkowej, w związku, z czym ulegną zmianie trasy autobusów linii 50, 50A i 98:
linie 50 i 50A
z dw. Łódź Kaliska do Kopernika – Żeromskiego bez zmian, a następnie Kopernika, Wólczańska, Radwańska, Politechniki i dalej obecnymi trasami.
linia 98
z pętli Nowy Józefów przejedzie przez skrzyżowanie z ul. Żeromskiego dolną jezdnią, bez zatrzymywania się na przystanku Mickiewicza – szpital im. WAM (0569) w kier. wschodnim.

W dniu 2 września 2010r. w godz. około 15:45 – 17:10 zostanie zamknięty ruch kołowy na ul. Żeromskiego na odcinku Mickiewicza – Kopernika (zachodnia jezdnia) oraz ul. Łąkowej, w związku, z czym ulegną zmianie trasy autobusów linii 50 i 50A:

W dniu 6 września 2010r. w godz. około 16:20 – 17:10 zostanie zamknięty ruch kołowy na ul. Sienkiewicza na odcinku Piłsudskiego – Tuwima, w związku, z czym ulegnie zmianie trasa autobusów linii 57:
linia 57
z Karpackiej do skrzyżowania Sienkiewicza – Piłsudskiego bez zmian, a następnie Piłsudskiego, Kilińskiego, Narutowicza i dalej obecną trasą.

(Źródło: MPK Łódź)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.