Facebook Google+ Twitter

Łódź: Zostań dziennikarzem i weź udział w warsztatach

  • Max News
  • Data dodania: 2009-05-16 11:13

Masz ciekawe pomysły, lubisz pisać lub fotografować? Pracownia dziennikarska łódzkiego Emdeku na Zawiszy zaprasza młodych ludzi do udziału w zajęciach.

 / Fot. CZP1Wakacyjna edycja warsztatów. Celem głównym warsztatów jest rozbudzanie zainteresowań i przygotowanie uczestników do pełnienia w przyszłości ról związanych z pracą w mediach. Podczas warsztatów ich uczestnicy poznają historię mediów, struktury organizacyjne oraz przyglądają się jak wygląda praca w mediach lokalnych naszego regionu. Mogą się sprawdzić przed kamerą i mikrofonem.

Uczestnicy zdobywają kontakty z ciekawymi ludźmi, poznają tajniki warsztatu prasowego, radiowego i telewizyjnego, uczą się pracować w gazecie i telewizji. Młodzi adepci dziennikarstwa poznają zasady pracy redakcji, redagowania różnych gatunków dziennikarskich, gromadzenia i selekcjonowania materiałów, korzystania ze źródeł informacji. Młodzież rozwija umiejętności posługiwania się różnego rodzaju formami wypowiedzi pisemnych. Najlepsze teksty są publikowane.

Pracownia funkcjonuje na zasadach przyjętych w najlepszych redakcjach. Organizatorzy zapewniają niepowtarzalną atmosferę a doświadczeni specjaliści w zakresie public relations udzielają ważnych rad, które można wykorzystać podczas egzaminów i rozmów kwalifikacyjnych.

Pracownia dziennikarska zaprasza młodych ludzi do udziału w zajęciach w środy i czwartki od 17 do 18.30.

Zgłoszenia i szczegółowe ustalenia:
Emdek na Zawiszy
ul. Zawiszy Czarnego 39
tel. 0426550600, 605097112
dziennikarstwo@domkultury.com.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Studia to zupełnie inny etap w edukacji. To propozycja spędzania wolnego czasu w sposób kreatywny z ciekawymi ludźmi. Pesymistą nie warto być:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jednym słowem - studiów na kierunku dziennikarstwa już nie będzie trzeba kończyć. Pomysł świetny, ale pewnie zostanie tylko na piśmie w dzienniku zajęć nauczyciela-instruktora. W każdym razie - życzę powodzenia w realizacji pomysłu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.