Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28631 miejsce

Łódź. Zrób zakupy i załatw formalności przez internet

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2006-09-16 09:14

Około sto spraw będzie można załatwić w pierwszym etapie wprowadzania w Łodzi systemu internetowej obsługi mieszkańców e-Łódź.

fot. Robert Kwiatek Miejsca obsługi klientów i strona internetowa eurzad.uml.lodz.pl uruchomione zostaną pod koniec września. Do połowy przyszłego roku będzie można załatwić, nie wychodząc z domu lub udając się do wybranych hipermarketów, sprawy związane z zasiłkami, meldunkiem czy załatwieniem dowodu rejestracyjnego. W kolejnych miesiącach system będzie się rozrastał. – Każdy interesant otrzyma indywidualny kod dostępu – zapowiada Jan Maciej Czajkowski, pełnomocnik prezydenta ds. Informatyzacji.– System wymusi lepszą i bardziej terminową pracę urzędników – dodaje.

Koszt pierwszego etapu systemu to 17,5 mln zł. Większa część kwoty to dotacje unijne.
(mm) ma

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Sporo kupuję w Allegro itp., ale przywożą towar do domu - bez stania na poczcie. Brawo dla Łodzi - zwykle, przez ostatnie 3 lata jednak w aspekcie negatywów, a tu - miła niespodzianka.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już dawno przekonałam sie do tej formy załatwiania różnych spraw. Przez sieć zmieniałam zapisy w umowie z dostawcą internetu, wysyłałam reklamacje do banku. Zakupy też od dawna robię w ten sposób, może to dziwne, ale niecierpię wielogodzinnych spacerów po centrach handlowych. Tłumaczę sobie, że kupując przez internet oszczędzam masę czasu. Tak, tylko równie dużo tracę go tkwiąc w kolejkach na poczcie, żeby odebrać przesyłki ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.