Facebook Google+ Twitter

Łódzcy radni biorą ciepłe posady w spółkach miasta

  • Źródło: Dziennik Łódzki
  • Data dodania: 2010-03-18 13:59

Dzięki zmianie władzy w mieście, trzech łódzkich radnych już znalazło sobie lukratywne posady w miejskich spółkach.

Sebastian Tylman z Platformy Obywatelskiej został doradcą prezesa w Atlas Arenie. Jarosław Berger (Lewica) jest dyrektorem w Łódzkiej Spółce Infrastrukturalnej, a Tomasz Trela (także Lewica) pracuje jako specjalista w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji. Kto następny? Ponoć Bartosz Domaszewicz, który ma apetyt na Atlas Arenę, jest wymieniany jako kandydat do Widzewskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Sebastian Tylman, jak mówi, doradza prezesowi Atlas Areny w sprawach marketingu. Twierdzi, że ma odpowiednie wykształcenie oraz siedem lat doświadczenia, bo wykłada na tym kierunku w Społecznej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania. Tylman przyznał, że zarabia 6 tysięcy złotych brutto, ale natychmiast dodał, że o posadzie prezesa Atlas Areny nie myśli.

Za to Bartosz Domaszewicz przyznał, że chętnie by wrócił do pracy w Atlas Arenie. Przepracował tam zaledwie trzymiesięczny okres próbny jako wicedyrektor ds. marketingu, za prezydentury Jerzego Kropiwnickiego. Nie sprawdził się, więc nie podpisano z nim umowy. Domaszewicz mówi, że to jedyna posada, jaka go interesuje, ale zastrzega, że propozycji nie dostał. Stanowczo zaprzecza też, jakoby miał objąć posadę dyrektora w Widzewskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego. Choć nasi informatorzy twierdzą, że były takie przymiarki, bo Domaszewicz też "musi coś dostać".

Monika Pawlak

Czytaj więcej w serwisie: Dziennik Łódzki

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.