Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

32508 miejsce

Łódzcy radni zagrają dla dzieci

Jutro o godz. 16 w hali przy ul. Małachowskiego 5/7 drużyny Rady Miejskiej w Łodzi i Młodzieżowej Rady rozegrają charytatywny mecz piłki nożnej w ramach XVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Radni RM S. Tylman i R. Reszpondek / Fot. Ewelina KoperŚrodki zebrane podczas meczu zostaną przekazane WOŚP na rzecz wczesnego wykrywania nowotworów u dzieci.

- To świetny pomysł. Cieszymy się, że możemy pomóc dzieciom. Ale łatwo skóry nie sprzedamy, trenujemy codziennie i mamy nadzieję – podobnie jak w ubiegłym roku – na wygraną - mówią radni Rafał Reszpondek (kapitan drużyny Rady Miejskiej) i Sebastian Tylman.

Radni Młodzieżowej RM - Adam Kmieciak, Daniel Wandrych i Maciej Żekało mówią, że przede wszystkim chcą się dobrze bawić. - Ale będziemy walczyć o wygraną, żeby wziąć odwet za ubiegły rok - zapewniają.

To już trzecia z kolei taka impreza organizowana wspólnie przez Radę Miejską i Młodzieżową Radę Miejską.

Trofeum / Fot. Ewelina KoperDrużynę Rady Miejskiej stanowią radni: Jarosław Berger, Bartosz Domaszewicz, Tadeusz Gapiński, Tomasz Kacprzak, Maciej Rakowski, Rafał Reszpondek, Sebastian Tylman i Sławomir Worach.

Młodzi radni nie podali składu swojej drużyny.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.