Facebook Google+ Twitter

Łódzcy tancerze na międzynarodowym festiwalu w Norwegii

Para łódzkich tancerzy salsy - Andreas Bromirski i Ewa Marciniak z "Salcity Dance Studio", gościła na Międzynarodowym Festiwalu Salsy "Nordic Salsa Experience", który trwał od 11 do 13 czerwca w Drammen niedaleko Oslo w Norwegii.

"Salcity Dance Studio" na "Nordic Salsa Experience" / Fot. Piotr Bertas Andreas i Ewa są tancerzami, i jednocześnie profesjonalni instruktorami salsy w łodzkim Salcity Dance Studio. W czasie festiwalu brali udział w warsztatach tańca u najlepszych instruktorów świata, gdzie doskonalili swoje umiejętności. Poprowadzili też warsztaty "salsy funky style", autorskiej mieszanki salsy z rytmami ulicy, które zostały gorąco przyjęte przez uczestników. Jeden z nich powiedział: "To coś nowego w salsie, tak jeszcze nie tańczyłem. Zajęcia nie były łatwe, ale bardzo mi się podobały. Spróbuję wykorzystać te tricki na imprezie".

W sobotę wieczorem, na festiwalowej gali łódzcy tancerze wystąpili na wspólnej scenie ze wszystkimi zaproszonymi instruktorami i tancerzami. Andreas i Ewa zaprezentowali swój premierowy pokaz "Temptation". Zaprezentowali historię, kobety, która kusi mężczyznę. Jak się poźniej okazuje, mężczyzna jest samym diabłem. Pokaz, został przyjęty z uznaniem, przez resztę artystów i widownię. Po części oficjalnej, odbyła się impreza, która trwała do białego rana.

Tancerze wrócili zmęczeni, ale pełni energii do dalszej pracy tanecznej, a zdobyte umiejętności
od razu zaczęli przekazywać kursantom na zajęciach salsy.

Andreas i Ewa z "Salcity Dance Studio" na scenie w Drammen / Fot. Piotr Bertaswarsztat "Salsa Funky Style" Andreasa i Ewy z "Salcity Dance Studio" / Fot. Piotr Bertaswarsztat "Salsa Funky Style" Andreasa i Ewy z "Salcity Dance Studio" / Fot. Piotr Bertas

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.