Facebook Google+ Twitter

Łodzianie chcą podbić Amerykę!

L.Stadt zagra na South by Southwest (SXSW), największym i najbardziej prestiżowym festiwalu w USA.

 / Fot. materiały prasowe- Występ w kraju, który obok Anglii traktuję jako mekkę moich muzycznych fascynacji, który od dzieciństwa kształtuje w ogromnym stopniu moją artystyczną wrażliwość, to mega wyzwanie, ale i zarazem wyróżnienie, docenienie naszej twórczości - mówi Łukasz Lach, lider zespołu, prywatnie fan fastfoodów.

Kilka dni temu zespół otrzymał zaproszenie do wzięcia udziału w jednym
z największych wydarzeń muzycznych w USA. Dzisiaj (12.01) organizatorzy poinformowali o tym fakcie na stronie festiwalu.

South by Southwest zaliczany jest do ścisłej światowej czołówki festiwali na świeci. Właśnie w Austin, w stanie Teksas, wytwórnie wyszukują nowych artystów, tam zespoły podpisują kontrakty z agencjami koncertowymi. Wiele zespołów takich jak np. Kings of Leon czy Artic Monkeys, Lou Reed, Erykah Badu czy Jim Morrissey szczycą się tym , że od tego wydarzenia rozpoczęła się dla nich kariera muzyczna.

Zespół nawiązał współpracę z firmą promocyjną, która będzie pomagała w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji potrzebnej do wyjazdu, ale przede wszystkim zobowiązuje się do promocji koncertów w trakcie trwania festiwalu, jak i podejmuje się organizacji wakacyjnej trasy koncertowej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Ciekawe...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.