Facebook Google+ Twitter

Łódzka Manufaktura najlepszym produktem turystycznym roku

Kapituła Polskiej Organizacji Turystycznej w VIII edycji Konkursu "Na najlepszy produkt turystyczny" z 10 zgłoszeń do Złotego Certyfikatu nominowała 5 produktów turystycznych, spośród których najlepszy otrzymał nagrodę główną.

Manufaktura / Fot. Adam SęczkowskiW tym roku kapituła zdecydowała, że nagrodę dla najlepszego produktu turystycznego otrzyma łódzka Manufaktura. Wygrana, oprócz uznania, oznacza również 600 tys. zł na kampanię promocyjną dla kompleksu powstałego na terenach dawnej fabryki Izraela Poznańskiego, jednego z największych łódzkich fabrykantów. Cieszy, że Łódź wielkimi krokami wraca na mapę turystyczną Polski.

Kapituła konkursu zdecydowała o nadaniu tego wyróżnienia Manufakturze dlatego, że jest to unikatowe miejsce, w którym w stare mury fabryki udało się dać zastrzyk nowego życia.

Złoty Certyfikat, przyznany po raz trzeci w historii, jest coroczną nagrodą dla jednego z nominowanych produktów turystycznych z całego kraju. W poprzednich latach laur zwycięzcy otrzymał Kanał Augustowski - Szlak Papieski oraz Śląski Szlak Zabytków Techniki.

Źródło: Polska Organizacja Turystyczna

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Mnie też urzeka ten obiekt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.