Facebook Google+ Twitter

Łódzki festiwal Camerimage nagrodzony

Brytyjskie Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych (BSC) uhonorowało łódzki Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć filmowych Plus Camerimage.

Złota Żaba - nagroda Festiwalu Camerimage Plus / Fot. Mirosława KasowskaPodczas Cinematographers Night, czyli uroczystej gali brytyjskiego stowarzyszenia, z rąk prezydenta BSC Gavina Finneya nagrodę odbierał dyrektor naszej imprezy Marek Żydowicz. Wyróżnienie zostało przyznane za stworzenie festiwalu i jego konsekwentny rozwój w obronie artystycznych wartości w branży filmowej. Marek Żydowicz mówi, że w Londynie miał okazję wysłuchać niejednej pochlebnej dla nas opinii. Twierdzi, że wielu brytyjskich artystów i producentów filmowych zapewniało go iż Camerimage Plus i amerykański Festiwal w Sundance aktora Roberta Redforda to dla nich dwa najważniejsze festiwale świata.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Fakt, impreza narodziła się w Toruniu. W tym przypadku nie chodzi mi o jakieś specjalne podkreślanie roli Łodzi, raczej ogólnie o nasz polski sukces. Aczkolwiek Łódź oczywiście zyskała, ale myślę, że zasłużenie, bo z roli organizatora wywiązywała się dobrze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

btw. festiwal, który wynosi się z Łodzi

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.