Facebook Google+ Twitter

Łódzki subiektywny kalendarz kulturalny - Sylwester 2009/2010

Wielkimi krokami zbliża się najbardziej imprezowa noc całego roku. Gdzie kolejnego Sylwestra spędzą łodzianie? Co, prócz licznych koncertów, oferują im w tym roku łódzkie instytucje kultury i kluby?

Łódzki Subiektywny Kalendarz Kulturalny / Fot. Anna Korzon

Klubowo...Tegoroczne imprezy sylwestrowe w łódzkich klubach i pubach, podporządkowane zostaną przeróżnym klimatom.

Wielbiciele disco i dance mogą wybrać m.in. "Disco-Sylwester" z dj-em Yeti w Łóżku (ul. Jaracza 40) i "Disco-Sputnik" w Jazzdze (ul. Piotrkowska 17).

Największe hity lat 70., 80. i 90. oraz najnowsze przeboje r'n'b i house zabrzmią w klubie EGO (al. Piłsudskiego 14). W muzyczną podróż zabierze gości Chris De La Funky. Podobną wycieczkę odbędą z dj-em K-Michaelem imprezowicze w klubie Pewex (ul. Narutowicza 28).

Breakbeat, house i oldskool zabrzmią w klubie XIX (ul. Jaracza 19).

Wycieczkę w czasy octu na półkach, konserwy turystycznej i kolejek po pomarańcze i papier toaletowy zafunduje swoim gościom Stereo Krogs (ul. Zielona 8). "Sylwester w klimacie PRL-u" to również okazja do wygrania samochodu... z minionej epoki.

Na imprezę z zespołem Obstawa Prezydenta zaprasza Lizard King (ul. Piotrkowska 62).
Sylwestrowe imprezy organizują też m.in.: Dekompresja, Fever, Oranżada, Heaven, Kontrasty, Iron Horse, Luka, OIOM i Bagdad Cafe.

Tak też możnaKto powiedział, że tylko muzyka popularna i taniec pozwolą na dobrą zabawę? Na "sylwestrowiczów" czekają w Łodzi liczne propozycje.

Kinomaniacy mogą wybrać się m.in. na 15. "Sylwester filmowych premier 2009/2010" w kinie Charlie (m.in. "Moon"). Pokazy filmowe zaplanowały też kino Cytryna (m.in. "Parnassus") i kino Bałtyk (m.in. "Sherlock Holmes").

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

E tam najbardziej imprezowa. :/

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.