Facebook Google+ Twitter

Łódzki urząd skarbowy wystawił skrzynkę dla spóźnialskich

Zamiast stać w tasiemcowej kolejce, w otwartej całą dobę poczcie głównej, spóźnialscy łodzianie ze Śródmieścia mogli zostawić swe PIT-y w wystawionej do północy skrzynce na roczne zeznania. Ja skorzystałem z takiej skrzynki, zawieszonej na drzwiach Urzędu Skarbowego Łódź-Śródmieście, przy ul. Dowborczyków.

Kolejka na poczcie posuwała się w ślimaczym tempie. / Fot. Tomasz KowalskiPrzed 23.00, w obszernej sali poczty, tłoczyło się ok. 200 osób. Ulica pełna aut, pobocza gęsto obstawione przez tych, którym udało się znaleźć dla auta miejsce parkingowe. Patrząc na tempo posuwania się poskręcanej kolejki, dojście do okienka zająć mogło ze dwie godziny.

Dla spóźnialskich, którzy nie musieli dopłacać podatku, taka skrzynka to wybawienie. / Fot. Tomasz KowalskiPrzy ul. Dowborczyków - pustki. Co kilka minut przed urząd podjeżdżał tylko ktoś, by ostrożnie sprawdzić, czy zdoła tu zostawić zeznanie. Niejeden pewnie dopytywał o to portiera, bo człek w mundurze był już rozeźlony dociekaniami kolejnych podatników, lubiących się rozliczać nocną porą.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.