Facebook Google+ Twitter

Łódzkie Maze Of Sound wśród największych gwiazd prog-rocka

Utwór "Man In The Balloon" trafił na charytatywną kompilację "Voices For Hospices", która ukaże się 10 października. Łodzianie znaleźli się tam w doborowym towarzystwie.

 / Fot. materiały prasowe"Man In The Balloon" Maze Of Sound to jeden z dwunastu utworów, które znalazły się na wydawnictwie. Na krążku goszczą także wielcy rocka progresywnego: Steve Hackett (ex Genesis), Edison's Children (Pete Trewavas - Marillion), Machines Dream, Gandalf's Fist, Nathan J Tillett, Looking-Glass Lantern, Crystal Palace, The Opposite Of Hate, IT, Violent Attitude If, Greylevel. Jest to więc "album - perełka" dla każdego fana rocka progresywnego i nie tylko! 8 z 12 utworów nie było oficjalnie wydanych nigdy wcześniej! Koszt albumu już od 7 funtów! Można go nabyć jako CD oraz cyfrowo na http://progressivegears.com

Środki uzyskane ze sprzedaży albumu zostaną przeznaczone na wsparcie Światowego Hospicjum i Przymierza Opieki Paliatywnej (łagodzącej) - The World Hospice and Palliative Care Alliance.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.