Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12841 miejsce

Łódzkie: najtańsze paliwo w Kutnie i w Wieluniu

W sobotnim wydaniu "Polski Dziennik Łódzki" ukazał się materiał na temat cen paliw w woj.łódzkim. Trzeba dodać, czego nie ma w artykule, że w Kutnie jest więcej stacji paliw niż podano (za firmą e-petrol) i za litr benzyny zapłacimy jeszcze taniej niż w innych miastach.

Tutaj dowiadujemy się, że w Kutnie nie ma stacji paliw BP oraz Shell / Fot. POLSKA The TimesKierowcy w woj. łódzkim mają pecha - takim oświadczeniem rozpoczyna swój artykuł, Sławomir Burzyński. Benzyna na stacjach paliw w naszym województwie, według danych monitorującego rynek paliw portalu e-petrol.pl, należy do najdroższych w Polsce - dowiadujemy się z dziennika "Polska Dziennik Łódzki".

Z tabeli jaka opublikowana była w gazecie wynika, że w Kutnie jest tylko jedna stacja paliw, a jest to Orlen. Pod miejscowością Kutno, zamiast kropki oznaczającej nieistniejące dystrybutory, powinna znaleźć się jeszcze stacja BP, która mieści się na ulicy Sklęczkowskiej oraz Shell w samym centrum miasta. Niestety, stacji Statoil w mieście nie ma.
Kutnowska stacja paliw Shell w centrum miasta. To tutaj jest najtaniej. / Fot. Piotr Panfil
Jak sprawdziłem najtaniej jest na stacji Orlen w Wieluniu, gdzie cena za litr Pb 95 wynosi 3.81 zł. Drugą zaś najtańszą stacją paliwową jest Shell w Kutnie, gdzie za litr tego samego paliwa zapłacimy tylko grosz więcej, czyli 3,82 zł.

Podsumowując, jak kupować paliwo w woj. łódzkim to tylko w Kutnie na stacji Shell oraz w Wieluniu na Orlenie, bowiem jest najtaniej.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Będę jeździł do Kutna po paliwo xD Plus!

Komentarz został ukrytyrozwiń

+ za wytropienie dezinformacji

Komentarz został ukrytyrozwiń

A co to za problem. Można zrobić wspólną akcję jak fotofelieton., Wystarczy zebrać dane od wielu osób, każdy niech poda dane jednej stacji...

Komentarz został ukrytyrozwiń

To teraz klientów im przybędzie :)

Ciekawe gdzie w stolicy jest najtańsze paliwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.