Facebook Google+ Twitter

Łódzkie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt zaprasza na wigilię

Coroczne organizowanie wigilii dla bezdomnych zwierząt w łódzkim schronisku przy ul. Marmurowej stało się już tradycją. Wigilia jest także okazją do spotkania przy świątecznym stole obrońców naszych braci mniejszych.

Łódzkie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Bezdomnych Zwierząt "Schronisko" tradycyjnie już zapraszają mieszkańców Łodzi na wigilię.

Nie wypada na tej uroczystości nie być. / Fot. Zaproszenie wykorzystane do niniejszego artykułu za zgodą dyrekcji schroniska.17 grudnia br. (sobota), w godzinach 10:00 - 14:30 miłośnicy zwierząt, także ich obrońcy, spotkają się na ul. Marmurowej 4, by wspólnie z pensjonariuszami schroniska uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu. Oczywiście drobne upominki dla zwierzaków będą bardzo mile widziane.

W schronisku na Marmurowej bytuje aktualnie 500 psów i 200 kotów. Każdy zatem upominek pod choinkę w postaci paczki suchej karmy lub też polarowego kocyka dla ocieplenia psich boksów jest bardzo mile widziany. Kierownictwo schroniska także ma przygotowane niespodzianki dla osób, które zechcą zwierzęcy azyl przy ul. Marmurowej w tym dniu odwiedzić.

W dniu 17 grudnia b.r. schronisko przy ul. Marmurowej w Łodzi zaprasza na wigilię. / Fot. rys. Ewa ŁazowskaDziś z rana rozmawiałam z panią dyr. Bogumiłą Skowrońską. Dostałam zaproszenie do wzięcia udziału w tej szczególnej uroczystości wigilijnej. Nie wypada nie być, ponieważ będzie to doskonała okazja do spotkania z ludźmi - którym los porzucanych zwierząt nie jest obojętny. W schronisku na Marmurowej zdarzyło mi się bywać już kilkakrotnie i za każdym razem było to dla mnie wielkie przeżycie.

W imieniu organizatorów, także własnym, serdecznie zachęcam do udziału wszystkich miłośników zwierząt w tym szczególnym wydarzeniu. A zatem - do zobaczenia w najbliższą sobotę w schronisku na Marmurowej!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

@Danuta Faktycznie. Że też organizatorzy wigilii na Marmurowej o tym nie pomyśleli :) Obawiam się jednak, że szkoła straciła by wysokie ciało pedagogiczne.Skoro razi dyrekcję kilka kotów - od widoku tych 200-tu schroniskowych by padła jak podcięty kłos. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Danuta
  • Danuta
  • 16.12.2011 22:15

A może by tak pchnąć zaproszenie na wigilię do wiadomej pani dyrektor Szkoły Muzycznej?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jadziu! Przesyłka z pysznym jedzonkiem dla kotów dotarła. Żarełko trzyma jutro największa kocia bidula ze schroniskowej kociarni. Wielkie dzięki!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Pani Marto: Takich osób o wrażliwych sercach są setki, a może i tysiące. Robią co do nich należy i nie pchają się na wizję. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie! Byłoby super! Dzięki w imieniu "marmurowców". :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie mogę obiecać, ale postaram się pojawić ..

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marta Dutkiewicz
  • Marta Dutkiewicz
  • 15.12.2011 23:32

Bardzo pięknie Pani Ewo,Pani tą wigilię opisała. Są jeszcze osoby,dla których los zwierząt bezdomnych nie jest obojętny. Gdyby nie takie osoby,o dobrych i wrażliwych sercach to nie wiadomo,jaki byłby los tych zwierząt.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Świetnie - Jadziu. Mam też w charakterze prezentu śliczny, polarowy kocyk dla największego zmarzlucha w schronisku. Ja też mam nadzieję, że jakoś dzielnie zniosę wizytę na Marmurowej. Pozdrawiam!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Jadwiga Ślawska Szalewicz
  • Jadwiga Ślawska Szalewicz
  • 15.12.2011 14:31

Ewuniu, będziesz mogła zabrać paczkę karmy, która dzisiaj wyleciała do Ciebie, ale nie suchej tylko mokrej, mam nadzieję, że Ci serce nie pęknie, bo ja bym chyba wzięła całe towarzystwo, pozdrawiam
j

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.