Facebook Google+ Twitter

Łódzkie sposoby na spędzanie tegorocznego sylwestra

Ostatnie chwile dzielą nas od powitania nowego, 2009 roku. Impreza u znajomych bądź sylwestrowe przyjęcie – tak najczęściej łodzianie spędzą tę noc. Jednak możliwości jest o wiele więcej...

Sonda

Gdzie spędzasz tegorocznego Sylwestra?

 / Fot. Daniel Siwak (Archiwum)Impreza u znajomych czy sylwestrowe przyjęcie to najczęstsze sposoby na przywitanie nowego roku. Na szczęście nie wszyscy tak wybrali. Wiadomości24.pl sprawdziły w jaki inny sposób można spędzić sylwestra 2008/2009 w Łodzi...

Rok temu „Szalone Nożyczki” teraz „Wieczór kawalerski”
Teatr Powszechny w sylwestrową noc wystawi komedię romantyczną Robina Hawdona „Wieczór kawalerski” - w reż. Marcina Sławińskiego. Przyszły Pan Młody świetnie bawi się na swoim wieczorze kawalerskim. Skutkiem tego budzi się w łóżku… z nieznajomą. W tym czasie do hotelu przybywa już orszak weselny. To staje się zalążkiem wielu nieporozumień, a akcja nabiera zawrotnego tempa. Po spektaklu teatr zaprasza wszystkich widzów na kieliszek szampana z aktorami. Początek o godzinie 20.

"Poskromienie złośnicy" Williama Szekspira, w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego na deskach Teatru im. Jaracza. / Fot. Materiały prasowe Teatru im. Stefana JaraczaPodwójny sylwester w Jaraczu
"Poskromienie złośnicy" czyli komedia o wojnie płci Williama Szekspira, w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego (na dużej scenie) oraz rewelacyjny monodram "Seks, prochy i rock and roll" z niezapomnianą rolą Bronisława Wrocławskiego (na małej scenie). To sylwestrowe propozycje Teatru im. Stefana Jaracza. Początek obydwu spektakli o godzinie 19.

Kto da więcej czyli trzy spektakle w Teatrze Nowym
Romantyczną komedią "Wszystko z miłości" Alana Ayckbourna w reżyserii Jerzego Zelnika (duża sala) oraz monodramem "Mój boski rozwód" według Geraldine Aron, w reżyserii Marka Pasiecznego (mała sala), chce przyciągnąć widzów Teatr Nowy. Pierwszy spektakl rozpoczyna się o 17 i 21, drugi o 21. W programie bankiet, noworoczny toast a także loteria sylwestrowa.

"Przetańczyć całą noc..."Stefan Jaracz gdyby mógł mówić zachęcałby pewnie do spędzenia sylwestrowej nocy w teatrze. / Fot. Daniel Siwak
W Teatrze Wielkim z największymi hitami operetkowymi i piosenkami w wykonaniu Grażyny Brodzińskiej oraz Zbigniewa Maciasa, Witolda Matulki, Edyty Ciechomskiej i Tadeusza Szlenkiera. Niepowtarzalna uczta dla wielbicieli tego typu muzyki. Pierwszy koncert rozpoczyna się o godzinie 19, drugi o godzinie 22.30. Oprawę muzyczną tego wieczoru zapewni Orkiestra Filharmonii Zabrzańskiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego.

Filharmonia też gra!
Opera "Wielka Księżna Gérolstein" to sylwestrowa propozycja Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina. Jest to historia Wielkiej Księżnej Gérolstein, która zakochuje się w rekrucie Fritzu, odtrącając przeznaczonego jej księcia Paula. Jak zakończy się to uczucie? To trzeba zobaczyć... Początek o godzinie 19.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 01.01.2009 17:39

Daniel, Daniel, Daniel !!!
"To nie żart! Sylwester w czerwono-białym Ikarusie 260 organizuje dla swoich członków i przyjaciół Klub Miłośników Starych Tramwajów w Łodzi."

Ten biało-czerwony ikarus w 2008 roku został skasowany
http://gtlodz.eu/img9325.search.htm
http://gtlodz.eu/img15312.search.htm
http://gtlodz.eu/img14908.search.htm

Klubowicze witali Nowy Rok wyremontowanym wozem rodem z MZK Pabianice
http://gtlodz.eu/img17003.htm
http://gtlodz.eu/img16994.htm
http://gtlodz.eu/img16995.search.htm

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 01.01.2009 00:00

Inaczej, ciekawiej, kreatywnie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.