Facebook Google+ Twitter

Łódzkie targi dla wielbicieli żeglarstwa i sportów wodnych

Już niecałe 24 godziny pozostały do rozpoczęcia dziewiątej edycji targów żeglarskich "Boatshow", które od lat cieszą się w środowisku wodniackim dużym zainteresowaniem. Jakie rewelacje przygotowali dla nas organizatorzy w tym roku?

Logo IX edycji Boatshow / Fot. Interservis sp. z o.o.Organizowane w Łodzi już po raz dziewiąty, Targi Żeglarstwa i Sportów Wodnych "Boatshow", spełniają kilka istotnych ról. Przede wszystkim umożliwiają producentom jachtów i osprzętu żeglarskiego zaprezentowanie swoich produktów przed szerszym gronem. Prócz tego można zapoznać się z ofertami czarterów, uzyskać porady ekspertów, wysłuchać licznych prelekcji. Czas wolny umilić można sobie wysłuchując koncertów najlepszych zespołów szantowych z Polski, posilając się w Tawernie.

Boatshow 2006 / Fot. Interservis sp. z o.o.W dniach 16-18 listopada, za jedyne 12 złotych (normalny bilet wstępu, ulgowy - 8 złotych), będzie można zwiedzić trzy hale targowe (plan terenów targowych, dojazd). Oko wytrawnych wodniaków ucieszą nowości, takie jak pełnomorska Bavaria 37 HT Sport, nowa wersja turystycznej "teski" - Tes 28, czy supernowoczesna Phila 780. W wolnej chwili warto zainteresować się prelekcją dotyczącą mazurskiego "Białego Szkwału", czy warsztatami i pokazami poświęconymi bezpieczeństwu na wodzie.

Dokładne programy imprez towarzyszących, dostępne są na stronach - Boatshow 2007, koncerty w Tawernie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Nastaje nowa era w projektowaniu jachtów. Wszystko ma sie miescic ponizej 7,5 metra długości kadłuba :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.