Facebook Google+ Twitter

Łódzkie Warsztaty z "Baletu dla każdego"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-08-08 07:33

Balet jest niepretensjonalny, liryczny, ale również lekki i bardzo widowiskowy. Czy trzeba być zawodowcem, aby go dotknąć, spróbować? Niezwykle rzadko można mieć możliwość poznania i nauki baletu.

 / Fot. Arkadiusz MichalakŁódzka Szkoła Tańca Urban Dance Zone poprzez warsztaty taneczne otwiera swoje drzwi dla każdego. Wakacyjne Warsztaty z Baletu to odpowiedź na chęć poznania podstaw baletu oraz uzmysłowienie, że odnajdujemy go w wielu popularnych technikach tanecznych.
Balet jest wyjściowym punktem każdej techniki. Nieważne czy się kocha hip hop, flamenco, taniec towarzyski. To zbiór pewnych zasad, które każdy stosuje u siebie w miarę możliwości swojego ciała. Nie trzeba być być wysportowanym aby wziąć udział w warsztatach, tutaj każdy da sobie radę.

Zajęcia poprowadzi Kaja Swornik Ognicka, instruktorka która uczyła się u najlepszych polskich oraz rosyjskich nauczycieli baletu, w tym również w St.Petersburgu. Kaja jest jednocześnie instruktorką Salsy oraz Baletu, co dowodzi jak łatwo można łączyć balet z innymi technikami.

Warsztaty odbędą się 8 i 9 sierpnia 2009r. (sobota-niedziela), w godz. 17:45 do 19:15. Przewidziany jest jeden poziom Open - dla wszystkich. Zapisy można dokonać on-line pod adresem www.urbandance.pl

Organizatorem warsztatów jest Szkoła Tańca Łódź Urban Dance Zone, Łódź, Al.Piłsudskiego 8/10. Szkoła UDZ znana jest w Łodzi pod hasłem Salsa Łódź i Taniec Łódź
Zapisy on-line na http://urbandance.pl

Arkadiusz Michalak
Tekst opublikowany pierwotnie: www.urbandance.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.