Facebook Google+ Twitter

Łódź:niebezpieczna studzienka przed Carrefourem została zamknięta

Otwarta studzienka na parkingu przed hipermarketem Carrefour w Łodzi stanowiła zagrożenie dla klientów sklepu. Dzięki mojej publikacji w tym miejscu jest już bezpiecznie.

Zamknięta studzienka / Fot. P.GłowackiStudzienka zabezpieczona pojemnikami / Fot. P.GłowackiPo mojej interwencji (czytaj: " Łódź: Niebezpiecznie pod hipermarketem") otwarta studzienka, która stanowiła zagrożenie dla klientów sklepu, została zamknięta i dodatkowo zabezpieczona kontenerami na śmieci.

Studzienka znajduje się na parkingu przed łódzkim hipermarketem Carrefour przy ulicy Kolumny. Rzecznik zarządcy Centrum Handlowego Guliwer, którego najemcą jest Carrefour, Łukasz Witkowski, Zabezpieczono przed samochodami ciężarowymi / Fot. P.Głowackipowiedział, że studzienka była otwarta ponieważ nielegalnie parkujące na terenie centrum samochody ciężarowe ciągle przesuwają jej dekiel.

Centrum nawiazało nawet współpracę z oddziałem dzielnicowym straży miejskiej Łódź-Górna. Stosując pouczenia, kary grzywny, a nawet wnioski o ukaranie nielegalnie parkujących kierowców skierowane do sądu rejonowego (skierowano ich trzy).

Rzecznik C.H. Guliwer dodał, że nad bezpieczeństwem na terenie centrum czuwają pracownicy ochrony oraz dział techniczny, którzy monitorują studzienkę.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Kary grzywny? Ale za co? Przecież parkingi przed hipermarketami nie są drogami publicznymi i policja razem ze strażą miejską wielokrotnie twierdziły, że nie mogą karać mandatami na takich parkingach. Nawet jeśli dojdzie do kolizji pojazdów.
Jak wiec to było w tym przypadku?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.