Facebook Google+ Twitter

Lojalka premiera, zdaniem ekspertów, została sfałszowana

Rzekoma lojalka Jarosława Kaczyńskiego czyli jego zobowiązanie do nieszkodzenia strukturom PRL, została sfałszowana - taką informację podaje elektroniczne wydanie tygodnika "Wprost".

Lojalka premiera - zdaniem ekspertów - została sfałszowana. / Fot. Agnieszka Łuczakowska/DZO tym, że podpis Jarosława Kaczyńskiego został sfałszowany, orzekli biegli powołani przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. „Wprost”,na swej stronie internetowej donosi, że śledczy wykryli, iż fałszerstwa dokonał funkcjonariusz UOP (pracował też w SB) w latach dziewięćdziesiątych, jako próba skompromitowania ówczesnego przywódcy Porozumienia Centrum.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Niezwykle trudno jest sfałszowac dokument po 10 latach. Przede wszystkim trzeba mieć oryginalny papier i tusz z tamtych lat.Bez tego fałszerstwo jest proste do wykrycia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To bardzo interesujące, że śledczy orzekają o "oczywistej oczywistości" dokonania fałszerstw w dokumentach ekipy sprawującej władzę, zaś "kwity" na przeciwników politycznych są "prawdziwe ponad wszelką wątpliwość".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zacznijmy zbierać podpisy pod wnioskiem o do Watykanu o uznanie Kaczyńskiego za "męczennika Układu". Przyda mu się na wybory.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zasada Kalego w akcji?

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 19.08.2007 14:28

Czyli teza o tym, że akta i dokumenty SB są w 100% autentyczne i nie były potem manipulowane - upadła, co pociąga za sobą pytania o wartość lustracji w wydaniu PiS?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.